Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawcy

 • Agrobisp

  Agrobisp

  Pracownia projektowa Agrobisp specjalizuje się nie tylko w projektach domów jednorodzinnych, ale także zajmuje się tworzeniem budynków gospodarczych i tych typowo rolniczych. Firmę doceniają zarówno klienci w kraju, jak i poza jego granicami. Realizacje projektów tej pracowni bowiem można podziwiać nie tylko w Polsce, ale także w Europie i Afryce. W przypadku domów łączą tradycję polskiego budownictwa z nowoczesnością i obowiązującymi trendami. Wszystkie projekty wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność, pomysłowość i estetyka wykonania.

  Wysokiej klasy specjaliści pracujący nad projektami, to zarówno ludzie z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi z oryginalnymi i nowatorskimi pomysłami. Takie właśnie połączenie skutkuje szerokim wachlarzem rozwiązań i produktów, pozwalającym dopasować się do wielu inwestorów, a także ich potrzeb, możliwości finansowych i oczekiwań. Pracownicy posługują się najnowszymi technologiami, specjalistycznym oprogramowaniem, by stworzyć idealne miejsce do życia dla inwestorów. Do gotowych projektów z powodzeniem można wprowadzić niezbędne zmiany i zaadaptować je do uwarunkowań działki czy terenu. Każdy projekt zawiera potrzebną, pełną dokumentację. Architekci pracowni projektowej Agrobisp, wykonując swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, doskonale uzmysławiają przyszłym inwestorom, że gotowe projekty również cechuje oryginalność, niebanalność oraz wychodzenie poza utarte schematy.

  Każdy klient, myślący o budowie wymarzonego domu, ma w głowie ogólny plan i marzenia z nim związane. Dlatego biuro projektowe przygotowało różnorodną ofertę, a wśród niej do wyboru kategorie takie jak domy jednorodzinne zarówno przytulne budynki o stosunkowo niedużym metrażu małe i te większe, rozłożyste czy strzeliste, nowoczesne i te bardziej klasyczne, parterowe, piętrowe i z użytkowym poddaszem. Dostępne są również projekty gospodarczych budynków wolnostojących takich jak garaże o różnej powierzchni (jedno- lub dwustanowiskowe), a ponadto wszelkich zabudowań rolniczych.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Agrobisp, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22, gdzie można dokładnie zapoznać się z ofertą i w razie wątpliwości skorzystać z potrzebnej porady ekspertów.

 • AJR Studio Architektury
 • Alexanderstudio.pl
 • AM2 Biuro Architektoniczne

  AM2 Biuro Architektoniczne

  AM2 Biuro Architektoniczne to zespół profesjonalistów działających w branży architektonicznej od niemal 10 lat. Doświadczenie zdobyte w dotychczasowej pracy zawodowej pozwala nam tworzyć projekty z pasją, przy zachowaniu najwyższej staranności i dbałości o nawet najmniejszy szczegół.

 • arch1
 • Archand
 • Archdesign

  Archdesign

  Pracownia istnieje na rynku od 2001 roku. Specjalizuje się w projektach indywidualnych, ale mają także ofertę projektów typowych. W związku z tym, inwestor, który decyduje się na gotową propozycję ma duże szanse na niepowtarzalność. Tym bardziej, że katalogi z projektami typowymi nie są sprzedawane masowo. Ci warszawscy architekci prowadzą działalność wydawniczą jako „Wydawnictwo Techniczne Archdesign.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Archdesign, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Archeton

  Archeton

  Pracownia istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w tworzeniu gotowych projektów domów jednorodzinnych, ale nie tylko. W ofercie można znaleźć garaże i pawilony usługowo – handlowe. Architekci podążają za trendami, stale wzbogacając ofertę o nowe rozwiązania. Starają się spełniać wyobrażenia inwestorów o domu na miarę potrzeb, oczekiwań i marzeń. Stawiają na funkcjonalność, wygodę i niskie koszty utrzymania, co jest bardzo istotne dla inwestorów.
  Według projektów tej pracowni powstało już ponad 100 tysięcy domów. Do wyboru jest blisko 900 różnych propozycji, prezentowanych w ogólnopolskich katalogach „Projekty Domów” i „Dom na miarę”.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Archeton, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Archetyp

  Archetyp

  Białostocka pracownia istnieje na rynku od 7 lat. Specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, ale znajdziemy tam też obiekty przemysłowe i budynki wielorodzinne.

  „W codziennej pracy staramy się proponować rozwiązania estetyczne, funkcjonalne i ekonomicznie racjonalne. Tworzone przez nas projekty, cechuje wyważona spokojna architektura bez tanich przesłodzonych "wodotrysków" „ - mówią architekci z pracowni Archetyp

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Archetyp, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Archi-Projekt
 • Archigraph
 • Archipelag

  Archipelag

  Pracownia projektowa Archipelag to jedna z największych tego typu w kraju, działająca na rynku już od niemalże 20 lat i oferująca kompleksowe usługi w zakresie projektowania. Zespół tworzą pasjonaci architektury, pełni nowatorskich pomysłów i niebanalnych rozwiązań. Architekci są wyczuleni na potrzeby i oczekiwania inwestorów, dlatego udaje im się sprostać wyzwaniom, które stawiają przed nimi nawet najbardziej wymagający klienci. Ich projekty powstają z pasji oraz przede wszystkim kreatywności i radości tworzenia czegoś nowego. Są one harmonijnym połączeniem tak ważnej funkcjonalności, jaką musi wyróżniać się dom, pasującej do jego formy oraz stabilnej konstrukcji.

  „Wasze plany i marzenia dają nam energię do podejmowania wyzwań i tworzenia nowych koncepcji. Zbieramy inspiracje, organizujemy przestrzeń, pomysły ubieramy w formę, nadajemy naszym projektom indywidualny wymiar – naszą siłą jest zespół, który z zaangażowaniem łączy wyobraźnię z rzeczywistością.” - deklarują architekci biura projektowego Archipelag.

  Wśród 1300 projektów gotowych Archipelagu, znajdziemy zarówno nowoczesne, o oryginalnym designie, jak i tradycyjne propozycje o klasycznym wyglądzie, na każdą, nawet tę problematyczną i niestandardową działkę (z wjazdem od południa, wąską lub krótką), a także na każdą kieszeń, by każdy inwestor mógł cieszyć się z posiadania własnych czterech kątów. Domy z tej pracowni są ponadto energooszczędne. Pracownia projektowa Archipelag proponuje gotowe projekty domów z różnych kategorii. Mogą Państwo wybierać spośród domów o różnej ilości kondygnacji – parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym lub do późniejszej adaptacji. Projekty mogą zostać dodatkowo uzupełnione wiatą czy garażem o wybranej powierzchni, wkomponowanym w bryłę lub wolnostojącym. W ofercie dostępne są domy jednorodzinne, ale też do zabudowy bliźniaczej, szeregowej, czy wielolokalowej. Ponadto wyodrębniono osobną kategorię domów energooszczędnych oraz Top 100, czyli najpopularniejszych projektów w całej kolekcji. Dla inwestorów, którzy nie mogą pozwolić sobie na nadmierne wydatki stworzono kategorię domów małych i tanich w budowie.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Archipelag mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Właśnie tam przy współpracy z naszymi specjalistami będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z dostępną aktualnie ofertą i zasięgnąć niezbędnej rady. Wszystko z myślą o wszystkich inwestorach, a zarazem przyszłych użytkownikach budynków, a także ich wymaganiach, potrzebach, pomysłach i budżecie, który są w stanie przeznaczyć na dużą inwestycję, jaką bez wątpienia jest budowa swojego wymarzonego domu.  

 • ARCHIPORTAL
 • Architekt MM
 • ARKADA
 • Artinex

  Artinex

  Projektanci pracowni Artinex Projekt stawiają na przede wszystkim na prostotę i funkcjonalność budynku, a także na aspekt finansowy - domy powstałe z ich gotowych lub tworzonych na konkretne zamówienie projektów są ekonomiczne zarówno w budowie, jak i na etapie eksploatacji. Firma współpracuje z doskonałymi specjalistami, którzy pomagają tworzyć szeroki wachlarz różnorodnych projektów, będących kompilacją kreatywności, przemyślanych rozwiązań, wpływających pozytywnie na codzienne użytkowanie domu, jak i doskonałego jego wyglądu i estetyki wykonania. Głównym założeniem architektów jest tworzenie domów, w których mieszka się z radością. Oni sami żartobliwie porównują swoje projekty do towarów z delikatesów – mimo mniejszego wyboru niż w zwykłym supermarkecie, produkty przyciągają uwagę wysoką jakością, przystępną ceną oraz doświadczeniem i pasją tworzenia, którą widać w każdym zaprojektowanym przez nich metrze kwadratowym. Pracownia Artinex jest również otwarta na wszelkie sugestie przyszłych inwestorów, dlatego też istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie i adaptacja do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Wszystko po to, by stworzyć dom marzeń – raj na ziemi dla przyszłych jego użytkowników.

  Pracownia projektowa Artinex Produkt to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia, otwartości na ludzi i dopasowywania projektów do ich pomysłów, a także jakości i szybkiego działania i realizacji. Potwierdza to już liczne grono klientów zadowolonych z usług. Pracownia oferuje szeroki wybór spośród setek projektów domów jednorodzinnych, bliźniaków, budynków handlowo-usługowych oraz innych budowli wolnostojących takich jak altany ogrodowe i garaże (na jedno lub więcej aut) o niezwykle zróżnicowanej powierzchni (od niedużych, przytulnych budowli po te okazałe i rozłożyste), stylistyce (zarówno klasyczne i tradycyjne, jak i te nowoczesne, o wyrazistych, przykuwających uwagę detalach) oraz ilości kondygnacji (parterowe, piętrowe, podpiwniczone czy też z użytkowym poddaszem).

  Każdy znajdzie w ofercie coś odpowiedniego dla siebie i swoich bliskich pod względem preferowanego stylu, możliwości finansowych, a także potrzebnego metrażu. Dla jeszcze lepszego zaplanowania wydatków na budowę domu można dodatkowo zamówić kosztorys do projektu oraz zestawienie materiałów potrzebnych do jego realizacji. Ponadto można zakupić w pracowni, w okazyjnej cenie, projekt wnętrza danego domu.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Artinex, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Buduj Dom
 • Dobre Domy Flak & Abramowicz

  Dobre Domy Flak & Abramowicz

  Pracownia Dobre Domy Flak & Abramowicz specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, dopasowanych do potrzeb klientów, ich możliwości finansowych, uwarunkowań związanych z wielkością i kształtem działki, a także wielu innych kryteriów, które należy mieć na uwadze podczas doboru gotowego projektu domu swoich marzeń.

  Architekci proponują różnorodny wachlarz rozwiązań. Mogą Państwo wybierać spośród domów jedno- i dwukondygnacyjnych, z użytkowym poddaszem, garażami o zróżnicowanej wielkości lub bez garażu, na wąskie, problematyczne działki, a także zarówno projekty domów małych i przytulnych oraz dużych, okazałych rezydencji o reprezentacyjnym wyglądzie. Dostępne są zarówno jednorodzinne budynki, jak i zabudowania typu bliźniak. Projektanci zadbali również o całą ofertę domów energooszczędnych, NF40 oraz tanich w budowie, zarówno dla koneserów tradycyjnego budownictwa, jak i dla inwestorów poszukujących nowoczesnego stylu. Pracownia Dobre Domy oferuje ponadto wiele projektów autorskich, unikalnych, których nie otrzymają Państwo u innych dostawców. Dla wymagających klientów autorzy przygotowali także wizualizację wnętrz. Każdy z projektów to połączenie wysokiej, satysfakcjonującej jakości oraz przystępnej ceny. Dla jeszcze lepszego planowania wydatków związanych z tak dużą inwestycją, jaką jest niewątpliwie budowa domu, do każdego projektu dołączany jest szczegółowy kosztorys zarówno budynku w stanie surowym, jak i z wykończeniami.

  Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi firmami na krajowym rynku oraz pomocy przedstawicieli na terenie całej Polski, Pracownia Dobre Domy Flak & Abramowicz to nie tylko sprzedaż gotowych projektów, ale również kompleksowa obsługa inwestorów i doradztwo techniczne, adaptacja stworzonych już projektów, projekty zagospodarowania terenu i przyłączy, czuwanie nad obsługą formalno-prawną, a także mapy geodezyjne i niezbędne badania terenu. Poza tym pracownia umożliwia wprowadzanie zmian do projektu na życzenie klienta, nie wpływających na stabilność konstrukcji, a więc zmiany w wymiarach fundamentów, podpiwniczeniu, użytych materiałach budowlanych, wszelkich instalacjach, kolorystyce, dodatkowych elementach (w tym również dekoracyjnych) takich jak podjazdy, tarasy czy inne detale wykończeniowe, przesunięciu ścian działowych oraz likwidacji lub zmiany umiejscowienia okien i drzwi. Można pokusić się również o stworzenie lustrzanego odbicia projektu.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Dobre Domy, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22, gdzie będą mogli Państwo dokładnie zapoznać się z bogatą ofertą pracowni projektowej Dobre Domy Flak & Abramowicz.

 • Dom Dla Ciebie

  Dom Dla Ciebie

  Historia tej pracowni zaczyna się w 2000 roku, kiedy to pod nazwą Archimaat pojawiła się na rynku. W 2007 roku zmieniła nazwę na Archeco sp. z o.o. Obecnie działa jako Galeria projektów Dom dla Ciebie i stała się rozpoznawalną marką na polskim rynku, specjalizującą się w projektach gotowych domów jednorodzinnych i garaży. Od pierwszej propozycji o nazwie „Bartosz”, pracownia zdobyła sobie uznanie i sympatię inwestorów na terenie całego kraju. Od tej pory, oferta ciągle się powiększa i zaskakuje klientów nowatorskimi pomysłami i przede wszystkim autorskimi projektami. Obecna oferta to już ponad 1000 projektów wraz z ich wariantami.

  Głównym celem projektantów pracowni Dom dla Ciebie jest tworzenie z myślą o przyszłych użytkownikach budynków. Dlatego też ich projekty domów jednorodzinnych są zawsze dopasowane do potrzeb klientów, ich wymagań, zamysłu i oczekiwań wobec swoich wymarzonych czterech kątów. Domy są projektowane w taki sposób, by były ekonomiczne zarówno w budowie, jak i użytkowaniu i dopasowane do krajowego rynku i jego realiów. Najważniejsza bowiem dla pracowni projektowej jest satysfakcja inwestorów i zadowolenie z wysokiej jakości usług. Sami projektanci mówią o dążeniu do najwyższych standardów pracy, jej organizacji, a także samych produktów. Biuro działa w oparciu o aktualne przepisy prawne i posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i ubezpieczenia do tworzenia projektów. Galeria projektów Dom dla Ciebie prezentuje swoje domy na łamach ogólnopolskich wydawnictw oraz własnych katalogów.

  Możecie Państwo wybierać spośród różnorodnych kategorii gotowych projektów domów jednorodzinnych. Z pewnością każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Dostępne są domy o różnych metrażach (niewielkie domki o powierzchni do 120 m kw, średnie do 160 m kw i te naprawdę przestronne do 300 m kw), różnej stylistyce (nowoczesne lub tradycyjne budynki, a także wille miejskie i rezydencje), zarówno jedno- jak i dwukondygnacyjne (parterowe, piętrowe z użytkowym poddaszem). Dobrać można również kształt dachu (dwuspadowy, wielospadowy, płaski) i w razie potrzeby garaż (domy bez garażu, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, z wiatą garażową lub z wiatą i garażem równocześnie). Projekty są przystosowane do różnego rodzaju zabudowy (wolnostojące, bliźniacze, do zbliźniaczenia, szeregowe). Osobną kategorię stanowią domy ECO i dwupokoleniowe, Mieszkanie dla Młodych oraz domy tanie w budowie dla inwestorów, którzy nie mogą pozwolić sobie na duży wydatek. W ofercie są przewidziane ponadto projekty garaży i wiat.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Dom dla Ciebie, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Nasi pracownicy zawsze służą niezbędną poradą i pomagają wybrać odpowiedni projekt z oferty, który sprosta oczekiwaniom klienta, a także jego możliwościom finansowym.

 • Dom-Projekt

  Dom-Projekt

  Pracownia Dom-Projekt ma swoja siedzibę w Myślenicach. Architekci stawiają na gotowe projekty domów jednorodzinnych, garaży oraz domków letniskowych. W katalogach ze swoimi propozycjami, prezentują osobno domy w technologii murowanej i w technologii drewnianej. Dom-Projekt ma w ofercie szeroki wachlarz projektów domów drewnianych.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Dom-Projekt , mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • DOMENA

  DOMENA

  Pracownia projektowa Domena założona została przez Marcina Michalskiego i działa na rynku już od 2005 roku. Kolejne katalogi biuro wzbogaca o coraz praktyczniejsze i nowocześniejsze pozycje, stale umacniając swoje ważne miejsce w branży na krajowym rynku. Sam zespół architektów opisuje się tak:

  "Stale analizujemy tendencje na rynku oraz preferencje inwestorów starając się trafić w gust jak najszerszej rzeszy odbiorców będąc świadomymi faktu, iż budowa domu jest dla wielu rodzin inwestycją życia. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, technologie i trendy wiedząc, ze ten kto się nie rozwija pozostaje z tyłu".

  Biuro projektowe Domena wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami swoich pracowników, wysokimi standardami usług oraz otwartością na inwestorów, ich pomysły i potrzeby. Autorzy projektów skupiają się, by ich wizje były niezwykle funkcjonalne, ekonomiczne zarówno w budowie, jak i utrzymaniu oraz oczywiście estetyczne i stylowe. Właśnie to stało się głównym celem firmy.

  Pracownia oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, dopasowany do różnorodnej grupy klientów, by każdy mógł wyselekcjonować idealny dom dla siebie. Mogą Państwo wybierać spośród setek projektów domów jednorodzinnych o niezwykle zróżnicowanej powierzchni (od niedużych, przytulnych budowli, poprzez te o średniej wielkości, aż po te okazałe, wysokie lub rozłożyste o dużym metrażu), stylistyce elewacji (zarówno klasyczne, tradycyjne, o mniej złożonej bryle, jak i te nowoczesne, o wyrazistych, przykuwających uwagę detalach, zgodnych z najnowszymi trendami) oraz ilości kondygnacji (parterowe, piętrowe lub z użytkowym poddaszem). Ponadto można wybrać kształt (jedno-, dwu-, cztero-, wielospadowy czy też płaski) oraz kąt nachylenia dachu. Wśród oferty dostępne są wersje z garażem jedno- i dwustanowiskowym lub bez garażu. Na wstępie, przy doborze projektu, możliwe jest od razu określenie konkretnej liczby pokoi, kształtu głównej kalenicy oraz umiejscowienia kuchni w budynku.

  Pracownię Domena tworzą pasjonaci architektury, którzy starają się dopasować projekty do zmieniających się gustów i oczekiwań. Jednocześnie zależy im, żeby domy były funkcjonalne i wygodne oraz niedrogie w utrzymaniu. Takie właśnie połączenie pasji, doświadczenia, kreatywność oraz przemyślanych rozwiązań daje niebywały efekt, który doceniło już naprawdę wielu klientów.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Domena, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22, by skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy zawsze służą profesjonalną poradą i chętnie pomogą ziścić Państwa marzenia o wymarzonym, własnym domu i dopasować aktualną ofertę do Państwa potrzeb, gustu, a także możliwości finansowych.

 • Domidea
 • Dominanta
 • DomoForma
 • Domoweklimaty
 • domplan.pl

  domplan.pl

  Pracownia projektowa domów energooszczędnych

 • DOMUS
 • DOMY CZYSTEJ ENERGII sp. z o.o.

  DOMY CZYSTEJ ENERGII sp. z o.o.

  Zespół tworzą systematycznie współpracujący architekci z czołowych pracowni projektowych, projektanci, pracownicy badawczo-rozwojowi z uczelni, praktycy i wdrożeniowcy instalacji, energetycy, eksperci od małych systemów generujących energię opartą na odnawialnych źródłach energii, a także przedstawiciele firm budowlanych z dużą praktyką na bardzo wymagających obiektach.

 • E-domy
 • Galeria Domów

  Galeria Domów

  Pracownia Galeria Domów specjalizuje się w gotowych projektach domów jednorodzinnych i garaży. Architekci dbają o różnorodność, kreatywne pomysły i wszystkie detale, nadające niepowtarzalnego wyglądu. Produkty firmy to połączenie doświadczenia, pomysłowości i niezwykłej funkcjonalności. Domy są tworzone w taki sposób, by były ekonomiczne zarówno w budowie, jak i utrzymaniu i dopasowane do warunków panujących na polskim rynku. Najważniejsza bowiem dla biura projektowego jest zadowolenie klientów z wysokiej jakości usług.

  Chodzi o to, żeby spośród kilkuset propozycji, każdy inwestor mógł wybrać coś dla siebie. Wśród projektów Galerii Domów znajdziemy domy o różnych powierzchniach (nieduże domki o metrażu do 100 m kw, średnie między 100 i 120 m kw, duże o powierzchni 120-135 m kw i te naprawdę przestronne powyżej 135 m kw), utrzymane w różnorodnej stylistyce (nowoczesne o niebanalnym designie i oryginalnych detalach lub też tradycyjne budynki o ponadczasowych kształtach i wyglądzie), zarówno jedno- jak i dwukondygnacyjne (parterowe, piętrowe z użytkowym poddaszem, z piwnicą bądź też bez niej). Dobrać można również kształt dachu (dwu-, cztero- wielospadowy, kopertowy i namiotowy) i w razie potrzeby garaż (domy bez garażu, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, z wiatą garażową). Projekty są przystosowane do różnego rodzaju działek, również tych problematycznych (wąskich czy z wejściem od strony południa). Osobną kategorię stanowią domy energooszczędne oraz tanie domy dla inwestorów, którzy lubią kontrolować swoje wydatki i wybierają ekonomiczne rozwiązania. Wybrany przez Państwa dom może mieć również dodatkową funkcję – otwartą kuchnię, dużą kotłownię lub dodatkowy pokój na parterze. W ofercie są przewidziane ponadto projekty wolnostojących garaży o różnej wielkości. W osobnej kategorii zebrane zostały dodatkowo najpopularniejsze projekty pracowni Galeria Domów.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Galeria Domów, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Dzięki naszych specjalistom, będą mieli Państwo okazję otrzymać wszelkie niezbędne informacje, poradzić się w nurtujących sprawach związanych z budową wymarzonego domu i dopasować projekt do swojego gustu, potrzeb czy też budżetu, jaki są Państwo w stanie przeznaczyć na daną inwestycję. Wszystko z myślą o naszych klientach.  

 • HB Studio
 • HomeKoncept

  HomeKoncept

  Krakowska pracownia stawia na nowoczesne i niebanalne rozwiązania. Architekci z ogromną pasją opisują swoje projekty:

  Doświadczenie, wiedza oraz kreatywność architektów i projektantów pozwalają na tworzenie unikatowych i funkcjonalnych projektów domów. Projekty domów jednorodzinnych są determinowane przez obowiązujące trendy w budownictwie. Nasi architekci dokładają wszelkich starań, by projekty domów były uniwersalne oraz ponadczasowe. Możliwe jest to dzięki bryle oraz konstrukcji opartej na modernistycznych rozwiązaniach architektonicznych. Oferujemy otwarte i jasne przestrzenie nadające przestronności oraz czyniące dom miejscem idealnym dla spotkań całej rodziny. Okna tarasowe i balkonowe oraz duże przeszklenia pozwoliły nam na optyczne powiększenie salonów oraz funkcjonalne połączenie ich z ogrodem. Dzięki temu budynek zyskuje wyjątkowy, estetyczny i oryginalny charakter. Salon z widokiem na piękny ogród jest równie efektowny. Projekty domów stworzone zostały z uwzględnieniem prywatności Klientów – niektóre z pomieszczeń są oddzielone drzwiami.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych pracowni Home Koncept, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Horyzont

  Horyzont

  Pracownia powstała w 2001 roku. Założyciele to trójka architektów – przyjaciół, którzy postanowili realizować wspólną pasję tworzenia. Specjalizują się w projektowaniu domów jednorodzinnych, ale w ofercie pracowni można znaleźć także bliźniaki i szeregówki. Dewizą projektantów jest tworzenie domów, w których zawsze będzie panowało słońce i szczęście, a największym uznaniem zadowolenie klientów. Do wyboru jest ponad 700 różnych projektów, według których zbudowano już 30 tysięcy domów.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Horyzont, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • INDEA
 • KB Projekt
 • Konrad Matuszewski
 • Krajobrazy

  Krajobrazy

  Duży wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych i bliźniaków, a także garaży i altan ogrodowych znajdziecie Państwo w pracowni projektowej Krajobrazy, której mocną stroną jest niewątpliwie różnorodność produktów i wysoka jakość. Autorzy projektów dbają o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, dopracowując wszystkie detale zarówno estetyczne jak i prawne oraz te związane ze sztuką budowlaną. Projekt, zabezpieczony dodatkowo hologramem z logo firmy oraz wyróżniającą go szatą graficzną, jest ponadto zawsze zaopatrzony w niezbędną dokumentację. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami, firmami i pomocy przy adaptacji do konkretnych uwarunkowań i potrzeb oraz dystrybucji projektów, na terenie całego kraju powstały już wymarzone domy rzeszy zadowolonych klientów.

  Pracownia projektowa Krajobrazy proponuje gotowe projekty domów z różnych kategorii. Mogą Państwo wybierać spośród domów wolnostojących czy też wielorodzinnych – typu bliźniak lub w zabudowie szeregowej. Dostępne są budynki parterowe lub te o większej liczbie kondygnacji – piętrowe, z użytkowym poddaszem. Projektanci proponują również domy o niezwykle zróżnicowanym metrażu i gabarytach – dwulokalowe, małe do 120 m kw oraz te większe, powyżej 145 m kw, utrzymane w różnorodnej stylistyce (klasyczne i te niezwykle nowoczesne i oryginalne), o zróżnicowanym wyglądzie elewacji, wykończonej tynkami, płytkami, okładziną czy klinkierytem. Można pokusić się o projekt domu bez garażu lub z garażem dwustanowiskowym, a także z kopertowym dachem, z sypialnią z wyjściem bezpośrednio do ogrodu, klasycznym salonem czy z wejściem od strony południowej. Na problematyczne, niestandardowe działki do wyboru są projekty na wąską działkę lub taką o szerokości 16 metrów. Dla klientów ceniących niebanalne rozwiązania i nietuzinkowy wygląd polecane są nowości prosto z pracowni. Natomiast dla inwestorów lubiących planować dokładnie wydatki związane z budową swojego wymarzonego zakątka i nie mogących pozwolić sobie na zbyt duże koszty, autorzy produktów przewidzieli projekty domów tanich.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Krajobrazy, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Tam przy pomocy naszych specjalistów będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z ofertą i zasięgnąć niezbędnej porady. Wszystko z myślą o przyszłych inwestorach, a zarazem użytkownikach budynków, a także ich potrzebach, pomysłach i budżecie, który mogą przeznaczyć na inwestycję.  

 • Kupprojekt
 • Lelo Design
 • LK & PROJEKT

  LK & PROJEKT

  Firma istnieje od 1991 roku. Jej założycielem jest Leszek Kalandyk – architekt z powołania, który całe swoje życie podporządkował pasji projektowania. Pierwsze swoje pomysły zaprezentował w 1993 roku, w wydanym przez siebie kwartalniku ogólnopolskim „Dom jednorodzinny. Projekt & realizacja”. W 2010 roku otrzymał dwa wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego „Twój dom – Dialog z tradycją”.
  Leszek Kalandyk ma indywidualne podejście do każdego klienta. Uważnie słucha jego wskazówek
  i stara się zrealizować jego wizję. Dla niego nie istnieją trudne uwarunkowania czy inne przeszkody uniemożliwiające teoretycznie realizację projektu.
  Od początku kariery, projektant korzysta w deski kreślarskiej. Inspiracji szuka w tradycji polskiego budownictwa, podróżach oraz … w muzyce. W pracowni LK& Projekt znajdziemy zarówno tradycyjne gotowe projekty, jak i bardzo nowoczesne.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni LK & Projekt, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • MG Projekt

  MG Projekt

  Pracownia istnieje od 1998 roku. Projektanci początkowo zajmowali się obiektami przemysłowymi i biurowymi. Z czasem realizowali indywidualne wizje inwestorów prywatnych, a w 2000 roku światło dzienne ujrzały pierwsze gotowe projekty domów: „Sosenka” i „Jak marzenie”. Pierwszy z projektów to maleńki domek o powierzchni użytkowej 53 m2, drugi nieco większy,parterowy dla 4-5 osobowej rodziny. Ale to właśnie one zapoczątkowały sukces tak znanej i lubianej dziś pracowni. Dziś projektanci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i ciągle doskonalą swoje dzieła. Systematyczną metamorfozę przechodzi np. popularny projekt „Kasjopea”, który właśnie doczekał się swojej szóstej wersji. MG Projekt ma w ofercie prawie 300 projektów.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni MG Projekt, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Mój-Dom

  Mój-Dom

  Biuro projektowe o nazwie Mój-Dom, założone przez Łukasza Iwanka, oferuje swoim klientom zarówno projekty typowe (a więc gotowe wizje architektów przystosowane do adaptacji, z możliwością wprowadzenia zmian), jak i indywidualne (specjaliści przelewają na papier konkretne pomysły inwestorów, tworząc dla nich niepowtarzalny, oryginalny dom marzeń od podstaw), ale również nadzór budowlany podczas ich realizacji. Firma ciągle ugruntowuje swoją pozycję na polskim rynku, powiększając stale swój asortyment. Dziś oferta pracowni należy do jednej z największych i najróżnorodniejszych w kraju.

  Dostępne projekty to autorskie pomysły architektów, spełniające wszelkie standardy prawne i budowlane. Pracownicy dbają o każdy szczegół, dlatego końcowy efekt to budynek spełniający oczekiwania klienta pod względem funkcjonalności, ceny, nie zapominając o aspekcie wizualnym - jak wiadomo, estetyka budynku jest niezwykle ważna i powinna być doskonale przemyślana, ponieważ budowa domu to decyzja na lata. Firma stawia przede wszystkim na swoje doświadczenie, kreatywność oraz tradycyjny design.

  Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Firma skupia się na różnorodności. Dostępne są projekty domów jednorodzinnych, letniskowych, obiektów gospodarczych, usługowo-handlowych hal, budynków przemysłowych oraz wolnostojących wiat i garaży. Wykonywane są one w różnych technologiach i z różnych materiałów budowlanych. Możecie Państwo pokusić się o domy murowane lub z drewna, te wykonane z bali, w konstrukcji szkieletowej. Każdy nasz potencjalny klient, zastanawiający się nad budową wymarzonego, własnego domu, ma określony, ogólny plan i wizję z nim związaną. Właśnie dlatego firma projektowa przygotowała nie tylko przytulne budynki o stosunkowo niedużej powierzchni, ale ponadto te średnie i duże, okazałe, o tradycyjnym kształcie i ponadczasowych detalach, parterowe, piętrowe i z użytkowym poddaszem, o różnych rodzajach dachu, liczbie pokoi i wyglądzie elewacji.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Mój-Dom mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Tam przy pomocy naszych pracowników będą mieli Państwo szansę zapoznać się dokładnie z dostępną aktualnie, szczegółową ofertą i w razie potrzeby zasięgnąć niezbędnej porady. Wszystko z myślą o naszych inwestorach, a co się z tym wiąże - przyszłych użytkownikach budynków, a także ich potrzebach, pomysłach, gustach i możliwościach finansowych, by każdy z nich mógł stworzyć dla siebie wymarzone cztery kąty.

 • MTM STYL

  MTM STYL

  Pracownia istnieje na rynku od 1993 roku. Specjalizuje się w gotowych projektach gotowych budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i pensjonatów. W ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne domy. W 2001 roku, pracownia została doceniona przez Główny Inspektorat Nadzoru Budowlanego, który pozytywnie zaopiniował projekty.

  „Każdy element dokumentacji opracowany i sprawdzony przez zespół projektantów daje pewność oraz gwarancję najwyższej jakości. Projekty MTM STYL to idealne rozwiązanie dla osób wymagających sprawdzonych i gotowych rozwiązań w przystępnej cenie.” - podsumowują swoja działalność architekci.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni MTM STYL, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Murator
 • Nanostudio

  Nanostudio

  Ta poznańska pracownia stawia przede wszystkim na projekty domów nowoczesnych.

  "W skład naszego zespołu wchodzą młodzi, kreatywni oraz kompetentni projektanci – architekci, konstruktorzy, instalatorzy, elektrycy, specjaliści w dziedzinie budownictwa – którzy dzięki swojej wszechstronnej wiedzy, doświadczeniu, pasji i umiejętnościom, są w stanie zaoferować Państwu niestandardowe pomysły, spełniające Wasze oczekiwania. Cechą charakterystyczną tworzonych przez nas projektów i ich realizacji jest nowoczesna linia, prosta elegancja oraz wyjątkowa funkcjonalność" – mówią o sobie architekci

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni NANOSTUDIO, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • NUX

  NUX

  Pracownia istnieje od 2003 roku. Założycielem jest mgr – inż. arch. Edward Dylawerski. Specjalizuje się w projektach indywidualnych, ale w ofercie są także gotowe.

  "Filozofią pracy pracowni jest chęć tworzenia obiektów nietypowych, intrygujących, ale w pełni użytkowych, czerpiąc z bogatej tradycji zasad klasycznego modernizmu i nurtu minimalistycznego w architekturze. W ostatnim czasie w naszych projektach coraz większe znaczenie nabierają zagadnienia związane z oszczędnością energii i rozwiązaniami przyjaznych naturalnemu otoczeniu. Architektura jest dla nas rzemiosłem, w którym inwencja, wyobraźnia jak i pragmatyzm współistnieją ze sobą we właściwych proporcjach" – mówi architekt.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni NUX, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • P.P.H.U "Domek"

  P.P.H.U "Domek"

  Nasza pracownia powstała w 1989r. Naszą specjalnością są projekty małych, tanich w budowie domów, głównie w technologii szkieletu drewnianego. Stale się rozwijamy, obecnie stosujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania domów energooszczednych i pasywnych.

 • PLUG STUDIO

  PLUG STUDIO

  PLUG STUDIO ul. Sokolska 80, 40-087 Katowice nip. 634-229-15-06 gsm. 505146389 www.plugstudio.com www.plugshop.eu

 • Postaw Dom
 • Pracownia Klasyczny-Dom.pl

  Pracownia Klasyczny-Dom.pl

  Pracownia istnieje na rynku od ponad dekady. W jej ofercie znajdziemy projekty domów jednorodzinnych i do zabudowy bliźniaczej, domów weselnych, pensjonatów i warsztatów samochodowych.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni ZAHIR ART, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Pracownia Projektowa „PIK”
 • PRESTIGE

  PRESTIGE

  PRESTIGE to pracownia projektowa założona w 2010 roku przez architekta Karola Włoskowskiego. Projekty PRESTIGE to tradycyjny styl z orobiną nowoczesności i szczególnym naciskiem na estetykę. Domy pracowni PRESTIGE charakteryzują się przestronnym i funkcjonalnym wnętrzem. Priorytetem jest dbałość o to aby bryła budynku zawsze zachowywała odpowiednie proporcje.

 • PRO ARTE

  PRO ARTE

  PRO ARTE, jako jedna z nielicznych pracowni, proponuje swoim klientom budynki w czterech technologiach. Oprócz murowanej, stosują jeszcze drewnianą(szkielet), z bali i blachy cynkowanej. Wśród gotowych projektów PRO ARTE, są domy całoroczne, do zabudowy bliźniaczej, domki letniskowe, garaże, budynki gospodarcze i stajnie.

  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni PRO ARTE, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • Studio Architektoniczne

  Studio Architektoniczne

  arch. Tadeusz Olgierd Rutkowski

 • SŁONECZNE DOMY

  SŁONECZNE DOMY

  Jesteśmy architektami z wieloletnim doświadczeniem. Naszym głównym założeniem jest wspieranie klientów w spełnianiu marzeń o własnym domu. Specjalizujemy się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Dzięki zaangażowaniu i pasji nasze projekty zdobyły uznanie wśród klientów z całej Polski i nie tylko. Mamy przyjemność współpracować z firmami takimi jak: Expander, Ytong, a także wieloma lokalnymi biurami architektonicznymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jak najszerszego grona klientów, projektujemy domy o zróżnicowanych programach użytkowych, powierzchniach i estetyce. Wszystkie z nich łączy ponadczasowa architektura i tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne, będące gwarantem niskich kosztów budowy i użytkowania.

 • W.M.

  W.M.

  Pracownia W.M. stawia głównie na duże projekty: osiedli, obiektów handlowych, usługowych, hal, magazynów. W ofercie można znaleźć także domy jednorodzinne. Szefem pracowni jest arch. Paweł Wład. Kowalski

  „Projektujemy architekturę według zasad Witruwiusza, w ludzkiej skali, stosujemy złoty podział w przestrzeni, harmonię piękna łączymy z wymogami funkcjonalnymi i racjonalności budowy, dobrych technologii i zatwierdzonego kosztorysu. Dbamy o zachowanie tradycji i poczucie piękna w rozwoju architektury.” - tłumaczą swoja misję architekci


  W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni W.M., mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.

 • WUNSCH PROJEKT