Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

kondygnacje

kondygnacje

garaż

garaż

dach

dach

konstrukcja

konstrukcja

zabudowa

zabudowa

piwnica

piwnica

szerokość działki

szerokość działki

Liczba pokoi

Liczba pokoi

kąt dachu

kąt dachu

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia zabudowy

wysokość

wysokość

Projekty domów

Aktywne filtry

Jak wybrać właściwy projekt domu?

Przychodzi w życiu taki moment, kiedy zaczynamy rozważać budowę własnego domu. Zaczyna się przeglądanie tysięcy projektów, rozmowy z inwestorami, którzy budowę mają za sobą, podziwianie domów w okolicy. Często jednak takie działania nie ułatwiają wyboru wymarzonego projektu. Przeciwnie – w głowie robi się mętlik i najchętniej połączylibyśmy kilka swoich typów w jeden. W tej sytuacji warto zapoznać się z ofertą Archido.pl.

 

Projekty domów podzielone na zrozumiałe kategorie

Na platformie Archido.pl w prosty sposób znajdą Państwo swój wymarzony projekt. Wybór ułatwi jasny i czytelny podział na kategorie i podkategorie. Mamy w ofercie projekty domów znanych i cenionych biur architektonicznych, m. in: Archon, Archeton, MG Projekt, Dobre Domy, Z500. Pierwszym krokiem przy wyborze projektu powinno być określenie warunków jakie posiadamy, tj. wielkość działki, jej usytuowanie, warunki zabudowy. Następnym krokiem jest zobrazowanie naszych oczekiwań co do wielkości domu (więcej o tym w podkategoriach: projekty domów małych do 100 m2; projekty domów średnich 100 – 150 m2; projekty domów dużych 150-200 m2; projekty rezydencji powyżej 200 m2). Jak już zdecydujemy jaka wielkość domu nas interesuje, trzeba pomyśleć o technologii (więcej w podkategoriach: projekty domów murowanych, projekty domów szkieletowych; projekty domów drewnianych; projekty domów z bali). Następnym etapem wyboru jest styl, w jakim chcemy zbudować dom ( projekty domów tradycyjnych; projekty domów nowoczesnych; projekty domów regionalnych; projekty domów letniskowych). Znając oczekiwania co do wielkości, stylu i technologii, trzeba określić z ilu kondygnacji ma się składać dom (więcej w podkategoriach: projekty domów parterowych, projekty domów piętrowych). W naszej ofercie mamy także projekty domów w zabudowie szeregowej oraz projekty domów w zabudowie bliźniaczej.

 

Co zrobić, żeby projekt domu stał się domem?

Wybór projektów gotowych na Archido.pl jest ogromny, ale nie zostaną Państwo z tym sami. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Państwu z tysięcy możliwości wybrać tę jedyną. Wyróżnia nas nie tylko szeroki wachlarz projektów, ale także korzystne warunki zakupu i fachowe doradztwo we wszystkich dziedzinach branży budowlanej. Dzięki temu, nawet najbardziej wymagający klient nie tylko znajdzie u nas swój wymarzony projekt, ale także kompetentnych wykonawców i materiały budowlane najwyższej jakości w promocyjnej cenie. Będziemy do Państwa dyspozycji od początku przygody, jaką jest budowa własnego domu, aż do zamieszkania w nim.