Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

kondygnacje

kondygnacje

garaż

garaż

dach

dach

konstrukcja

konstrukcja

zabudowa

zabudowa

piwnica

piwnica

szerokość działki

szerokość działki

Liczba pokoi

Liczba pokoi

kąt dachu

kąt dachu

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia zabudowy

wysokość

wysokość

Projekty domów tradycyjnych

Aktywne filtry

Umiłowanie prostoty

Projekty domów tradycyjnych towarzyszą nam od zawsze. Są proste w formie, jednak ich stylowy wygląd i możliwość budowy o nietypowej bryle budynku są w stanie zaskoczyć. Gotowe projekty takich domów sprostają nawet najwybredniejszym gustom. Cieszą się one niesłabnącą popularnością, bo ich klasycznemu urokowi nie dorówna żaden nowoczesny dom. Projekty domów tradycyjnych to propozycja dla tych inwestorów, którzy doceniają proste formy, dbałość o każdy detal oraz codzienną komfort użytkowania. Wśród gotowych nieruchomości możemy wyróżnić różnorodne typy domów – parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym i poddaszem do późniejszej adaptacji na cele mieszkalne. Styl połączony z funkcjonalnością i domową atmosferą - to tylko niektóre z podstawowych zalet domów o tradycyjnej budowie. Dużym plusem jest również mnogość dostępnych wersji – do wyboru budynki z garażem jedno lub wielostanowiskowych lub bez, z dachem dwuspadowym lub czterospadowym, a także z przestronnymi wiatami.

Dla kogo dom tradycyjny?

Wśród projektów domów tradycyjnych odnaleźć można projekty z piękną werandą, drewnianą elewacją oraz tradycyjne polskie dworki.  Możemy wybierać spośród okazałych rezydencji, oraz niewielkich, urokliwych domków dla mniejszej rodziny.  Tak szeroka gama sprawia, że inwestorzy coraz częściej decydują się na dom o tradycyjnym charakterze, który posłuży jego mieszkańcom na długie lata. Dla poszukujących nieco bardziej awangardowych rozwiązań, wśród projektów można znaleźć ciekawe formy brył budynku i różnorodne materiały z jakiej zostanie wykonana. Dom tradycyjny można stworzyć bowiem w technologii murowanej, szkieletowej czy drewnianej.

Przywiązanie do tradycji się opłaca

Gotowe projekty domów tradycyjnych są nieco tańsze od domów np. nowoczesnych, ale to nie jedyny plus takiego wyboru. Łatwiej będzie nam znaleźć odpowiednią ekipę budowlaną, bo w przeciwieństwie do nowoczesnych konstrukcji, w tym przypadku nie ma skomplikowanych podciągów czy słupów konstrukcyjnych. Co za tym idzie, budowa będzie wymagała mniejszych nakładów finansowych. Wnętrze przewidziane w domu tradycyjnym ma jasny układ i wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną. Projekty domów tradycyjnych, nie oznaczają jednak monotonii! Można wybrać dom z wykuszami, lukarnami, z balkonami lub bez, a takie detale świadczą o wyjątkowym charakterze domu i podkreśla gust jego mieszkańców. Poza tym, nawet najbardziej tradycyjny dom, można urządzić niezwykle nowocześnie.