Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

Projekty garaży

Aktywne filtry

Gotowe projekty garaży 

W różnorodnej ofercie Archido.pl znalazło się miejsce na gotowe projekty garaży jedno i wielostanowiskowych. To nie tylko odpowiednie schronienie dla samochodu, ale także dodatkowe miejsce, gdzie możemy schować rowery, meble ogrodowe czy grilla. Ciekawy design i szeroki asortyment projektów, z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym inwestorom.

Projekty garaży czyli?

Kategoria projekty garaży obejmuje zarówno małe garaże z jednym stanowiskiem postojowym, jak i duże budynki obsługujące do kilku aut. Mogą one być stworzone w różnych stylach, zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo  również projekty budynków do przechowywania dużych pojazdów jak ciągnik rolniczy, czy samochód ciężarowy.

Projekty garaży jednostanowiskowych

Wolnostojące garaże jednostanowiskowe są praktycznym rozwiązaniem w przypadku jeśli inwestor dysponuje niewielką działką. Część projektów posiada przewidziane dodatkowe pomieszczenie do przechowywania sprzętu lub poszerzona jest o wiatę.

Projekty garaży dwustanowiskowych

Garaże dwustanowiskowe są praktyczne w przypadku jeśli w rodzinie użytkowane są dwa auta, a także jeśli planują Państwo w przyszłości zakup kolejnego pojazdu. Projekty mogą mieć jedną bramę wjazdową lub też osobne wjazdy. W naszej ofercie dostępne są również garaże z trzema stanowiskami, które sprawdzą się zwłaszcza w domu wielopokoleniowym.

Garaż, czyli miejsce nie tylko dla pojazdów - kto powinien pomyśleć o garażu?

Wolnostojący garaż jest dobrym pomysłem nie tylko w przypadku inwestorów, którzy wybrali projekt domu bez garażu w bryle. Sprawdzi się także u właścicieli więcej niż jednego auta, quada, motoru itp. Co więcej niektóre projekty przewidują poddasze, które może być wykorzystane jako dodatkowy schowek. Garaż można wykorzystać nie tylko jako miejsce do parkowania samochodów. W garażu można urządzić warsztat lub innego rodzaju pomieszczenie gospodarcze. Jest to ciekawa alternatywa dla tworzenia tego typu miejsca w domu, gdzie nie zawsze jest na to miejsce. Dostępne rozwiązania można bez problemu dopasować do każdej działki, również tych o niewielkich rozmiarach.