Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

szerokość działki

szerokość działki

Liczba pokoi

Liczba pokoi

kąt dachu

kąt dachu

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia zabudowy

wysokość

wysokość

Projekty domów w zabudowie szeregowej

Aktywne filtry

Jak dobrze mieć sąsiada

Budynki w zabudowie szeregowej łączą w sobie zalety domu jednorodzinnego z mieszkaniem w bloku. Z jednej strony mamy swoją część z własnym kawałkiem podwórka i garażem, a z drugiej, przez ścianę lub dwie (w zależności od tego którego segmentu jesteśmy właścicielami), mamy sąsiada.

Kto powinien pomyśleć o szeregowcu?

Szeregowiec jest świetnym rozwiązaniem dla inwestorów, którzy cenią sobie komfort mieszkania we własnym domu, ale nie lubią żyć w odosobnieniu. Dom tego rodzaju sprawdzi się także w przypadku osób, które nie czują się bezpiecznie w domu wolnostojącym.

Dom w zabudowie szeregowej ma zalety

Takie budynki zwykle są usytuowane w miastach. Biura projektowe mają w ofercie ogromny wybór gotowych projektów domów w zabudowie szeregowej. Można wybierać między tradycyjnymi, nowoczesnymi, prostymi i fantazyjnymi. Ograniczeniem jest zwykle maleńkie podwórko, które nie każdemu będzie odpowiadało oraz niewielki wpływ inwestora na wygląd elewacji. Po dokonaniu wyboru projektu, nie możemy wprowadzać znaczących zmian. Nasza część szeregu nie może różnić się od pozostałych. Niewątpliwą zaletą jest koszt takiej inwestycji, znacznie niższy niż budowa domu wolnostojącego.