Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

kondygnacje

kondygnacje

garaż

garaż

dach

dach

konstrukcja

konstrukcja

zabudowa

zabudowa

piwnica

piwnica

szerokość działki

szerokość działki

Liczba pokoi

Liczba pokoi

kąt dachu

kąt dachu

Powierzchnia zabudowy

Powierzchnia zabudowy

wysokość

wysokość

Projekty rezydencji powyżej 200 m2

Aktywne filtry

Czym charakteryzują się projekty rezydencji powyżej 200 m2?

Domy w tej kategorii to okazałe posiadłości o powierzchni ponad 200 m2, zdecydowanie większe od przeciętnych, standardowych projektów, a co za tym idzie - niezwykle przestronne i efektowne. Tego rodzaju budynki wyróżniają się idealnymi proporcjami, oryginalnością bryły na bardziej skomplikowanym rzucie, przykuwającą uwagę elewacją i zwykle dużymi przeszkleniami, które sprawiają, że pomieszczenia są pełne naturalnego światła. Tak nowoczesny projekt rezydencji to nie tylko gwarancja najwyższej jakości materiałów, ale wbrew pozorom i dbałość o ekologię. Większość projektów charakteryzuje się bowiem bardzo wysoką energooszczędnością.

 

Jakie zalety niesie za sobą posiadanie domu o powierzchni powyżej 200 m2 ?

Na tak przestronnym metrażu można z powodzeniem pozwolić sobie na dużą swobodę w aranżowaniu wnętrza. Dlatego też domy o powierzchni powyżej 200 m2 posiadają zwykle dodatkowe pomieszczenia w postaci spiżarni przylegającej do kuchni czy też garderoby uzupełniającej sypialnię. W tak przestronnym budynku zmieści się również niezbędny do pracy gabinet, pomieszczenie gospodarcze, suszarnia, pralnia oraz wiele bardzo przydatnych szaf i schowków. Projekty rezydencji dają większe możliwości użytkowe -  wygospodarowanie jedno czy nawet dwustanowiskowego garażu nie będzie stanowiło także większego problemu. Na tak dużej powierzchni można pozwolić sobie również na przestronny taras, na którym dodatkowo można stworzyć klimatyczną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. A jeśli od zawsze marzył Wam się prywatny basen, który latem zamieni się w miejsce towarzyskich spotkań z bliskimi - projekty rezydencji powyżej 200 m2 występują również z wariantami basenów różnej wielkości.

 

Do kogo skierowane są projekty domów powyżej 200 m2?

Projekty domów o powierzchni ponad 200 m2 są skierowane do inwestorów, ceniących sobie poczucie swobody, dużej przestrzeni oraz dysponujących większym budżetem na tę inwestycję, w zamian za niebywałą funkcjonalność i elegancki, ponadczasowy wygląd. Tego rodzaju domy to gwarancja najwyższego standardu. Dom o ponadprzeciętnej powierzchni użytkowej to propozycja dla wymagających klientów, poszukujących niezwykle przestronnych willi i rezydencji, jak i dla tych, którzy decydują się na duże metraże, aczkolwiek wybierają bardziej ekonomiczne wersje z tej kategorii. Dzięki dużej różnorodności projektów ( od architektury nowoczesnej, stylizowanej na okazałe dworki, oraz tradycyjnej), każdy znajdzie tu projekt, który skradnie jego serce.