Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

HomeKONCEPT 03 B

Lustrzane odbicie

Dane techniczne

wysokość
8,25 m
kąt dachu
35 °
szerokość działki
37,95 m
Liczba pokoi
3
Powierzchnia zabudowy
253,36
kondygnacje
z poddaszem użytkowym
garaż
z garażem 1 st.
dach
dach dwuspadowy
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
1 490 m³
dostępne odbicie lustrzane
Tak
Pow. użytkowa
135,85 m²
długość działki
20,90 m
Liczba łazienek
3
Powierzchnia całkowita
229,04
Powierzchnia dachu
296 m²

Opis projektu

HomeKONCEPT 3B to elegancki bliźniak o interesującym wyglądzie i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Prosta bryła domu została urozmaicona unikatowym belkowaniem okalającym budynek ze wszystkich stron. Szczególnie ciekawie została zaakcentowana strefa wejściowa, schowana pod niewielkim belkowanym zadaszeniem. Zadaszenie to łączy dom z jednostanowiskowym garażem, tworząc z nim jednolitą stylistycznie całość. Elewacje zostały zaprojektowane z płytek klinkierowych, naturalnego drewna i tynku. Dzięki dużym przeszkleniom na elewacji ogrodowej, wnętrze domu jest doskonale doświetlone oraz dobrze skomunikowane z ogrodem.

Wchodząc do domu znajdujemy się w dużym wiatrołapie. Do dyspozycji mamy tam od razu szafę, ciągnącą się przez całą długość pomieszczenia. Z wiatrołapu można przejść do pomieszczenia kotłowni/pralni, które z powodzeniem może zostać również dodatkowym schowkiem w domu. Dom jest bardzo precyzyjnie podzielony na strefę dzienną znajdującą się na parterze i strefę nocną na poddaszu. Wchodząc do części dziennej domu, znajdujemy się w wygodnej kuchni, która została zaprojektowana w kształcie prostokąta. Praktyczny blat oddzielający kuchnię od jadalni można wykorzystać na szybkie posiłki. Spiżarnia obok kuchni to świetne miejsce do przechowywania produktów żywnościowych, małego agd. Jadalnia z salonem w kształcie litery L daje spore możliwości aranżacji przestrzeni, dopasowanej do potrzeb mieszkańców. Można w części salonu urządzić domową bibliotekę lub salkę telewizyjną. Całość parteru dopełnia łazienka.

Do strefy nocnej, znajdującej się na poddaszu prowadzą schody jednobiegowe. Znajduje się tam strefa prywatna domowników. Na szczególną uwagę zasługuje sypialnia małżeńska. Została przy niej zaprojektowana łazienka. Daje to bardzo duże poczucie intymności i tworzy klimat własnego apartamentu. W pozostałych dwóch pokojach zostało wydzielone miejsce na szafy. Dzięki oknom połaciowym i portfenetrom są niezwykle dobrze doświetlone i bardzo ustawne. Na poddaszu zaprojektowano również dużą, ogólnodostępną łazienkę oraz balkon dostępny z korytarza i jednego z pokoi.

Rzuty

Parter
1. Wiatrołap
4,91 m2
2. Kotłownia/Pralnia
4,08 m2
3. Salon z Jadalnią
44,71 m2
4. Komunikacja
3,62 m2
5. Kuchnia
9,44 m2
6. Spiżarnia
3,25 m2
7. WC
2,09 m2
8. Garaż
21,78 m2
T. Taras
39,25 m2
Poddasze
1. Komunikacja
12,04 m2
2. Pokój
12,78 m2
3. Pokój
14,82 m2
4. Sypialnia
15,12 m2
5. Łazienka
2,97 m2
6. Łazienka
6,02 m2
B. Balkon
8,46 m2

Elewacje

Sytuacja

Przekrój

O autorze projektu HomeKONCEPT 03 B

Kategoria: Projekty domów
Pracownia: HomeKoncept
5 500 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: dostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu HomeKONCEPT 03 B

Wersja projektu:

Zapytaj pytanie o projekt HomeKONCEPT 03 B

Wersja projektu:

Oceny i komentarze

Napisz swoją opinię