Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

Projekty domów z sauną

Aktywne filtry

Komu dedykowane są projekty domów z sauną ?

Ciepło domowego ogniska z pewnością podgrzewać będzie gotowy projekt domu z prywatną sauną. Domownicy strudzeni całodzienną pracą i nauką, z przyjemnością oddadzą się relaksującym seansom w prywatnej saunie, zlokalizowanej w jednym z pomieszczeń własnego domu. Od dawna mówi się o pozytywnym wpływie zabiegów związanych z sauną na kondycję oraz zdrowie człowieka. Właśnie dlatego projekty z tej kategorii są kierowane szczególnie do inwestorów, którzy lubią odprężyć się w takim otoczeniu lub też doskwierają im problemy zdrowotne.

Czym charakteryzuje się projekt domu z sauną ?

Spośród projektów można wybrać sauny parowe i fińskie, z dodatkowym pomieszczeniem na ewentualną beczkę z zimną wodą, w celu ostudzenia ciała po nagrzewaniu. Każdą saunę można dopasować do własnych potrzeb – może mieć ona zróżnicowaną powierzchnię, a także umiejscowienie w budynku. Czasem zamiast tradycyjnej drewnianej beczki do ochładzania się, wystarczy zlokalizowanie sauny tuż przy łazience. Sauna staje się wtedy doskonałym uzupełnieniem oraz urozmaiceniem właśnie zwykłej, domowej łazienki, co docenią zapewne wszyscy mieszkańcy budynku.

Jakie projekty domów z sauną mamy w naszej ofercie ?

W tej kategorii możemy Państwu zaoferować bardzo różnorodne projekty zarówno te nieco mniejsze i bardziej przytulne, jak i te bardzo przestronne, począwszy od tych tradycyjnych, o klasycznej bryle i dwu lub wielospadowym dachu, aż po te utrzymane w nowoczesnym stylu, wyróżniające się przykuwającymi uwagę, pomysłowymi detalami. Wszystkie domy zostały zaprojektowane z myślą o ich przyszłych użytkownikach. Bez wątpienia każdy znajdzie w naszej ofercie dom dopasowany do swoich potrzeb, gustu oraz budżetu.