Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Znajdź projekt

powierzchnia

powierzchnia

Projekty domów energooszczędnych

Aktywne filtry

Do kogo adresowana jest oferta domów energooszczędnych ?

Domy energooszczędne, czyli tzw. pasywne lub niskoenergetyczne, cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Inwestorzy pragną stworzyć własny dom, który stanie się nie tylko miejscem życia codziennego, ale także za sprawą nowoczesnej technologii i oszczędności energii, będzie w stanie ograniczyć ilość zużywanej energii. Polityką oszczędności kierują się osoby dbające o środowisko, pragnące żyć w zgodzie z naturą i ekologicznie.

Dlaczego warto zainwestować w domy energooszczędne ?

Domy pasywne nie tylko pobierają energię odnawialną z wiatru, wody i ciepła głębinowego, ale także wykorzystują ponownie zużytą energię do ponownej eksploatacji. Takie budynki – wyjątkowo ekonomiczne w użytkowaniu – zostają wyposażone w wiele udogodnień, by jak najbardziej zmniejszyć zużycie energii, takie jak chociażby ulepszone, dodatkowe docieplenia, baterie słoneczne, pompy ciepła czy kominki z płaszczami wodnymi.

Jakie propozycje w kategorii domów energooszczędnych posiadamy w naszej ofercie ?

W tej kategorii możemy Państwu zaoferować bardzo różnorodne projekty zarówno nieduże i przytulne, jak i te bardzo przestronne, począwszy od tych tradycyjnych, o klasycznej bryle i dwuspadowym dachu, aż po te utrzymane w nowoczesnym stylu, wyróżniające się przykuwającymi uwagę, pomysłowymi detalami. Wszystkie za to posiadają odpowiednie systemy, by jak najlepiej oszczędzać energię oraz pieniądze. Bez wątpienia każdy znajdzie w naszej ofercie dom dopasowany do swoich potrzeb, gustu oraz budżetu.