Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Dobre Domy Flak & Abramowicz

Pracownia Dobre Domy Flak & Abramowicz specjalizuje się w projektach domów jednorodzinnych, dopasowanych do potrzeb klientów, ich możliwości finansowych, uwarunkowań związanych z wielkością i kształtem działki, a także wielu innych kryteriów, które należy mieć na uwadze podczas doboru gotowego projektu domu swoich marzeń.

Architekci proponują różnorodny wachlarz rozwiązań. Mogą Państwo wybierać spośród domów jedno- i dwukondygnacyjnych, z użytkowym poddaszem, garażami o zróżnicowanej wielkości lub bez garażu, na wąskie, problematyczne działki, a także zarówno projekty domów małych i przytulnych oraz dużych, okazałych rezydencji o reprezentacyjnym wyglądzie. Dostępne są zarówno jednorodzinne budynki, jak i zabudowania typu bliźniak. Projektanci zadbali również o całą ofertę domów energooszczędnych, NF40 oraz tanich w budowie, zarówno dla koneserów tradycyjnego budownictwa, jak i dla inwestorów poszukujących nowoczesnego stylu. Pracownia Dobre Domy oferuje ponadto wiele projektów autorskich, unikalnych, których nie otrzymają Państwo u innych dostawców. Dla wymagających klientów autorzy przygotowali także wizualizację wnętrz. Każdy z projektów to połączenie wysokiej, satysfakcjonującej jakości oraz przystępnej ceny. Dla jeszcze lepszego planowania wydatków związanych z tak dużą inwestycją, jaką jest niewątpliwie budowa domu, do każdego projektu dołączany jest szczegółowy kosztorys zarówno budynku w stanie surowym, jak i z wykończeniami.

Dzięki współpracy z wieloma wiodącymi firmami na krajowym rynku oraz pomocy przedstawicieli na terenie całej Polski, Pracownia Dobre Domy Flak & Abramowicz to nie tylko sprzedaż gotowych projektów, ale również kompleksowa obsługa inwestorów i doradztwo techniczne, adaptacja stworzonych już projektów, projekty zagospodarowania terenu i przyłączy, czuwanie nad obsługą formalno-prawną, a także mapy geodezyjne i niezbędne badania terenu. Poza tym pracownia umożliwia wprowadzanie zmian do projektu na życzenie klienta, nie wpływających na stabilność konstrukcji, a więc zmiany w wymiarach fundamentów, podpiwniczeniu, użytych materiałach budowlanych, wszelkich instalacjach, kolorystyce, dodatkowych elementach (w tym również dekoracyjnych) takich jak podjazdy, tarasy czy inne detale wykończeniowe, przesunięciu ścian działowych oraz likwidacji lub zmiany umiejscowienia okien i drzwi. Można pokusić się również o stworzenie lustrzanego odbicia projektu.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Dobre Domy, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22, gdzie będą mogli Państwo dokładnie zapoznać się z bogatą ofertą pracowni projektowej Dobre Domy Flak & Abramowicz.