Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy LK & PROJEKT

Firma istnieje od 1991 roku. Jej założycielem jest Leszek Kalandyk – architekt z powołania, który całe swoje życie podporządkował pasji projektowania. Pierwsze swoje pomysły zaprezentował w 1993 roku, w wydanym przez siebie kwartalniku ogólnopolskim „Dom jednorodzinny. Projekt & realizacja”. W 2010 roku otrzymał dwa wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Samorząd Województwa Warmińsko - Mazurskiego „Twój dom – Dialog z tradycją”.
Leszek Kalandyk ma indywidualne podejście do każdego klienta. Uważnie słucha jego wskazówek
i stara się zrealizować jego wizję. Dla niego nie istnieją trudne uwarunkowania czy inne przeszkody uniemożliwiające teoretycznie realizację projektu.
Od początku kariery, projektant korzysta w deski kreślarskiej. Inspiracji szuka w tradycji polskiego budownictwa, podróżach oraz … w muzyce. W pracowni LK& Projekt znajdziemy zarówno tradycyjne gotowe projekty, jak i bardzo nowoczesne.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni LK & Projekt, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl