Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy MTM STYL

Pracownia istnieje na rynku od 1993 roku. Specjalizuje się w gotowych projektach gotowych budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych i pensjonatów. W ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne domy. W 2001 roku, pracownia została doceniona przez Główny Inspektorat Nadzoru Budowlanego, który pozytywnie zaopiniował projekty.

„Każdy element dokumentacji opracowany i sprawdzony przez zespół projektantów daje pewność oraz gwarancję najwyższej jakości. Projekty MTM STYL to idealne rozwiązanie dla osób wymagających sprawdzonych i gotowych rozwiązań w przystępnej cenie.” - podsumowują swoja działalność architekci.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni MTM STYL, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.