Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Krajobrazy

Duży wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych i bliźniaków, a także garaży i altan ogrodowych znajdziecie Państwo w pracowni projektowej Krajobrazy, której mocną stroną jest niewątpliwie różnorodność produktów i wysoka jakość. Autorzy projektów dbają o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, dopracowując wszystkie detale zarówno estetyczne jak i prawne oraz te związane ze sztuką budowlaną. Projekt, zabezpieczony dodatkowo hologramem z logo firmy oraz wyróżniającą go szatą graficzną, jest ponadto zawsze zaopatrzony w niezbędną dokumentację. Dzięki współpracy z wieloma ekspertami, firmami i pomocy przy adaptacji do konkretnych uwarunkowań i potrzeb oraz dystrybucji projektów, na terenie całego kraju powstały już wymarzone domy rzeszy zadowolonych klientów.

Pracownia projektowa Krajobrazy proponuje gotowe projekty domów z różnych kategorii. Mogą Państwo wybierać spośród domów wolnostojących czy też wielorodzinnych – typu bliźniak lub w zabudowie szeregowej. Dostępne są budynki parterowe lub te o większej liczbie kondygnacji – piętrowe, z użytkowym poddaszem. Projektanci proponują również domy o niezwykle zróżnicowanym metrażu i gabarytach – dwulokalowe, małe do 120 m kw oraz te większe, powyżej 145 m kw, utrzymane w różnorodnej stylistyce (klasyczne i te niezwykle nowoczesne i oryginalne), o zróżnicowanym wyglądzie elewacji, wykończonej tynkami, płytkami, okładziną czy klinkierytem. Można pokusić się o projekt domu bez garażu lub z garażem dwustanowiskowym, a także z kopertowym dachem, z sypialnią z wyjściem bezpośrednio do ogrodu, klasycznym salonem czy z wejściem od strony południowej. Na problematyczne, niestandardowe działki do wyboru są projekty na wąską działkę lub taką o szerokości 16 metrów. Dla klientów ceniących niebanalne rozwiązania i nietuzinkowy wygląd polecane są nowości prosto z pracowni. Natomiast dla inwestorów lubiących planować dokładnie wydatki związane z budową swojego wymarzonego zakątka i nie mogących pozwolić sobie na zbyt duże koszty, autorzy produktów przewidzieli projekty domów tanich.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Krajobrazy, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Tam przy pomocy naszych specjalistów będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z ofertą i zasięgnąć niezbędnej porady. Wszystko z myślą o przyszłych inwestorach, a zarazem użytkownikach budynków, a także ich potrzebach, pomysłach i budżecie, który mogą przeznaczyć na inwestycję.