Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Archeton

Pracownia istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizuje się w tworzeniu gotowych projektów domów jednorodzinnych, ale nie tylko. W ofercie można znaleźć garaże i pawilony usługowo – handlowe. Architekci podążają za trendami, stale wzbogacając ofertę o nowe rozwiązania. Starają się spełniać wyobrażenia inwestorów o domu na miarę potrzeb, oczekiwań i marzeń. Stawiają na funkcjonalność, wygodę i niskie koszty utrzymania, co jest bardzo istotne dla inwestorów.
Według projektów tej pracowni powstało już ponad 100 tysięcy domów. Do wyboru jest blisko 900 różnych propozycji, prezentowanych w ogólnopolskich katalogach „Projekty Domów” i „Dom na miarę”.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Archeton, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.