Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Galeria Domów

Pracownia Galeria Domów specjalizuje się w gotowych projektach domów jednorodzinnych i garaży. Architekci dbają o różnorodność, kreatywne pomysły i wszystkie detale, nadające niepowtarzalnego wyglądu. Produkty firmy to połączenie doświadczenia, pomysłowości i niezwykłej funkcjonalności. Domy są tworzone w taki sposób, by były ekonomiczne zarówno w budowie, jak i utrzymaniu i dopasowane do warunków panujących na polskim rynku. Najważniejsza bowiem dla biura projektowego jest zadowolenie klientów z wysokiej jakości usług.

Chodzi o to, żeby spośród kilkuset propozycji, każdy inwestor mógł wybrać coś dla siebie. Wśród projektów Galerii Domów znajdziemy domy o różnych powierzchniach (nieduże domki o metrażu do 100 m kw, średnie między 100 i 120 m kw, duże o powierzchni 120-135 m kw i te naprawdę przestronne powyżej 135 m kw), utrzymane w różnorodnej stylistyce (nowoczesne o niebanalnym designie i oryginalnych detalach lub też tradycyjne budynki o ponadczasowych kształtach i wyglądzie), zarówno jedno- jak i dwukondygnacyjne (parterowe, piętrowe z użytkowym poddaszem, z piwnicą bądź też bez niej). Dobrać można również kształt dachu (dwu-, cztero- wielospadowy, kopertowy i namiotowy) i w razie potrzeby garaż (domy bez garażu, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, z wiatą garażową). Projekty są przystosowane do różnego rodzaju działek, również tych problematycznych (wąskich czy z wejściem od strony południa). Osobną kategorię stanowią domy energooszczędne oraz tanie domy dla inwestorów, którzy lubią kontrolować swoje wydatki i wybierają ekonomiczne rozwiązania. Wybrany przez Państwa dom może mieć również dodatkową funkcję – otwartą kuchnię, dużą kotłownię lub dodatkowy pokój na parterze. W ofercie są przewidziane ponadto projekty wolnostojących garaży o różnej wielkości. W osobnej kategorii zebrane zostały dodatkowo najpopularniejsze projekty pracowni Galeria Domów.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Galeria Domów, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Dzięki naszych specjalistom, będą mieli Państwo okazję otrzymać wszelkie niezbędne informacje, poradzić się w nurtujących sprawach związanych z budową wymarzonego domu i dopasować projekt do swojego gustu, potrzeb czy też budżetu, jaki są Państwo w stanie przeznaczyć na daną inwestycję. Wszystko z myślą o naszych klientach.