Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy DOMENA

Pracownia projektowa Domena założona została przez Marcina Michalskiego i działa na rynku już od 2005 roku. Kolejne katalogi biuro wzbogaca o coraz praktyczniejsze i nowocześniejsze pozycje, stale umacniając swoje ważne miejsce w branży na krajowym rynku. Sam zespół architektów opisuje się tak:

"Stale analizujemy tendencje na rynku oraz preferencje inwestorów starając się trafić w gust jak najszerszej rzeszy odbiorców będąc świadomymi faktu, iż budowa domu jest dla wielu rodzin inwestycją życia. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, technologie i trendy wiedząc, ze ten kto się nie rozwija pozostaje z tyłu".

Biuro projektowe Domena wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami swoich pracowników, wysokimi standardami usług oraz otwartością na inwestorów, ich pomysły i potrzeby. Autorzy projektów skupiają się, by ich wizje były niezwykle funkcjonalne, ekonomiczne zarówno w budowie, jak i utrzymaniu oraz oczywiście estetyczne i stylowe. Właśnie to stało się głównym celem firmy.

Pracownia oferuje szeroki wachlarz rozwiązań, dopasowany do różnorodnej grupy klientów, by każdy mógł wyselekcjonować idealny dom dla siebie. Mogą Państwo wybierać spośród setek projektów domów jednorodzinnych o niezwykle zróżnicowanej powierzchni (od niedużych, przytulnych budowli, poprzez te o średniej wielkości, aż po te okazałe, wysokie lub rozłożyste o dużym metrażu), stylistyce elewacji (zarówno klasyczne, tradycyjne, o mniej złożonej bryle, jak i te nowoczesne, o wyrazistych, przykuwających uwagę detalach, zgodnych z najnowszymi trendami) oraz ilości kondygnacji (parterowe, piętrowe lub z użytkowym poddaszem). Ponadto można wybrać kształt (jedno-, dwu-, cztero-, wielospadowy czy też płaski) oraz kąt nachylenia dachu. Wśród oferty dostępne są wersje z garażem jedno- i dwustanowiskowym lub bez garażu. Na wstępie, przy doborze projektu, możliwe jest od razu określenie konkretnej liczby pokoi, kształtu głównej kalenicy oraz umiejscowienia kuchni w budynku.

Pracownię Domena tworzą pasjonaci architektury, którzy starają się dopasować projekty do zmieniających się gustów i oczekiwań. Jednocześnie zależy im, żeby domy były funkcjonalne i wygodne oraz niedrogie w utrzymaniu. Takie właśnie połączenie pasji, doświadczenia, kreatywność oraz przemyślanych rozwiązań daje niebywały efekt, który doceniło już naprawdę wielu klientów.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Domena, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22, by skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy zawsze służą profesjonalną poradą i chętnie pomogą ziścić Państwa marzenia o wymarzonym, własnym domu i dopasować aktualną ofertę do Państwa potrzeb, gustu, a także możliwości finansowych.