Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Archipelag

Pracownia projektowa Archipelag to jedna z największych tego typu w kraju, działająca na rynku już od niemalże 20 lat i oferująca kompleksowe usługi w zakresie projektowania. Zespół tworzą pasjonaci architektury, pełni nowatorskich pomysłów i niebanalnych rozwiązań. Architekci są wyczuleni na potrzeby i oczekiwania inwestorów, dlatego udaje im się sprostać wyzwaniom, które stawiają przed nimi nawet najbardziej wymagający klienci. Ich projekty powstają z pasji oraz przede wszystkim kreatywności i radości tworzenia czegoś nowego. Są one harmonijnym połączeniem tak ważnej funkcjonalności, jaką musi wyróżniać się dom, pasującej do jego formy oraz stabilnej konstrukcji.

„Wasze plany i marzenia dają nam energię do podejmowania wyzwań i tworzenia nowych koncepcji. Zbieramy inspiracje, organizujemy przestrzeń, pomysły ubieramy w formę, nadajemy naszym projektom indywidualny wymiar – naszą siłą jest zespół, który z zaangażowaniem łączy wyobraźnię z rzeczywistością.” - deklarują architekci biura projektowego Archipelag.

Wśród 1300 projektów gotowych Archipelagu, znajdziemy zarówno nowoczesne, o oryginalnym designie, jak i tradycyjne propozycje o klasycznym wyglądzie, na każdą, nawet tę problematyczną i niestandardową działkę (z wjazdem od południa, wąską lub krótką), a także na każdą kieszeń, by każdy inwestor mógł cieszyć się z posiadania własnych czterech kątów. Domy z tej pracowni są ponadto energooszczędne. Pracownia projektowa Archipelag proponuje gotowe projekty domów z różnych kategorii. Mogą Państwo wybierać spośród domów o różnej ilości kondygnacji – parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym lub do późniejszej adaptacji. Projekty mogą zostać dodatkowo uzupełnione wiatą czy garażem o wybranej powierzchni, wkomponowanym w bryłę lub wolnostojącym. W ofercie dostępne są domy jednorodzinne, ale też do zabudowy bliźniaczej, szeregowej, czy wielolokalowej. Ponadto wyodrębniono osobną kategorię domów energooszczędnych oraz Top 100, czyli najpopularniejszych projektów w całej kolekcji. Dla inwestorów, którzy nie mogą pozwolić sobie na nadmierne wydatki stworzono kategorię domów małych i tanich w budowie.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Archipelag mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl. Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Właśnie tam przy współpracy z naszymi specjalistami będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z dostępną aktualnie ofertą i zasięgnąć niezbędnej rady. Wszystko z myślą o wszystkich inwestorach, a zarazem przyszłych użytkownikach budynków, a także ich wymaganiach, potrzebach, pomysłach i budżecie, który są w stanie przeznaczyć na dużą inwestycję, jaką bez wątpienia jest budowa swojego wymarzonego domu.