Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

KANSAS dom letniskowy

  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
45.87 m²
wysokość
6.22 m
kąt dachu
35 °
szerokość działki
19.65 m
Liczba pokoi
6
Powierzchnia zabudowy
80.11
kondygnacje
parterowe
garaż
bez garażu
dach
dach kopertowy
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
382.2 m³
dostępne odbicie lustrzane
Nie
Pow. użytkowa
45.87 m²
długość działki
16.8 m

Opis projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 2100zł. Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?KANSAS - dom letniskowyGdyby spróbować wskazać zalety projektu Kansas, to należy w pierwszej kolejności wymienić: bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania. Kansas to pełna szyku i uroku budowla na którą składa się dom z garażem. Piękny kopertowy dach w całości pokrywa całość budynku. Trzeb zwrócić uwagę na to, że jest to jeden z najbardziej harmonijnie i stylowo prezentujących się projektów domków letniskowych na rynku. Uwagę przykuwa budzący zachwyt wykusz, jednolita tonacja całości sprawia, że może stać się hitem spośród naszych projektów. Od południa znajduje się ganek oraz garaż i to one w na pierwszy rzut oka przykuwają uwagę. Gdy dobrze się przyjrzymy, to można zauważyć, że od wschodu w bryle budynku znajduje się wypust, to wykusz, który skrywa jadalnię. Po przejściu przez ganek, w wiatrołapie znajdziemy miejsce na garderobę pod zabudowę. Dalej, po przejściu do komunikacji, jej lewa część wiedzie do kuchni, zaś po prawej jest wspomniana jadalnia. Za nią znajduje się największe pomieszczenie, czyli pokój dzienny z aneksem kuchennym, kominkiem. Całości wnętrz dopełnia sypialnia. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który będzie miejscem niejednej biesiady w gronie bliskich, letniego śniadania, czy romantycznej kolacji.Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Rzuty

Rzut przyziemia
1. Wiatrołap
3.59
2. Komunikacja
1.7
3. Łazienka
5.47
4. Jadalnia
5.08
5. Pokój z aneksem kuchennym
15.99
6. Sypialnia
14.04
7. Garaż
19.15
8. Taras
8.3

O autorze projektu KANSAS dom letniskowy

Kategoria: Pozostałe projekty
Pracownia: PRO ARTE
1 900 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: niedostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu KANSAS dom letniskowy

Zapytaj pytanie o projekt KANSAS dom letniskowy

Oceny i komentarze

2018-10-29

Byłam zaskoczona jak przeczytałam, że dom jest przede wszystkim letniskowy... wygląda zupełnie jak normalny,całoroczny. Będzie mnie interesowała właśnie ta wersja – z normalnym ociepleniem. Urokliwy domek dla dwóch osób. Wyprowadzamy się z mężem pod miasto i szukamy czegoś małego ale stylowego.

Napisz swoją opinię