Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PALPALA dom letniskowy

  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
46.25 m²
wysokość
5.66 m
kąt dachu
30 °
szerokość działki
17.2 m
Liczba pokoi
4
Powierzchnia zabudowy
57.19
kondygnacje
parterowe
garaż
bez garażu
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
361 m³
dostępne odbicie lustrzane
Nie
Pow. użytkowa
46.25 m²
długość działki
15.17 m

Opis projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Cena projektu w wersji całorocznej- 1900zł. Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?PALPALA - dom letniskowyTo niewielki domek letniskowy, w którym delikatny dodatek elewacji frontowej stanowi cegła wkomponowana w taras jako zewnętrzne kolumny oraz grill, na którym przyrządzonych zostanie wiele przysmaków. Sielski klimat na zewnątrz budynku wprowadza nas do funkcjonalnego wnętrza, które odsłania całą tajemnicę tego jak powinny zostać zagospodarowane pomieszczenia o małej powierzchni, aby odczuwać komfort płynący z otwartej przestrzeni. Rozwiązanie to zostało zastosowane w pokoju dziennym, w skład którego wchodzą salon, kuchnia i jadalnia. Połączone razem zapewnią stały kontakt między wczasowiczami! Oprócz tego efektownego pomieszczenia w domku znajdziemy również garderobę, łazienkę oraz sypialnię.  Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa. Orientacyjna ilość pustaków porotherm 30 p+w : 1500 szt.

Rzuty

Parter
1 Wiatrołap
2.03
2 Komunikacja z garderobą
7.6
3 Sypialnia
8.81
4 Pokój dzienny z aneksem kuchennym
24.36
5 Łazienka
3.45
6 Weranda
23.78

Przekrój

O autorze projektu PALPALA dom letniskowy

Kategoria: Pozostałe projekty
Pracownia: PRO ARTE
1 900 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: niedostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu PALPALA dom letniskowy

Zapytaj pytanie o projekt PALPALA dom letniskowy

Oceny i komentarze

2019-07-26

Grillo-kominek na ganku? Tego jeszcze nie widziałam! Ale do domku letniskowego pomysl jest super. Nie zawsze są warunki na imprezke pod golym niebem, a tam problem rozwiązany. Mąż zastanawia się, jak to jest zrobione z wentylacją, ale ja ufam specjalistom z archido, że sprzedają pomysł sprawdzony :)

Napisz swoją opinię