Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

BELO HORIZONTE dom letniskowy

  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
36.02 m²
wysokość
4.77 m
kąt dachu
30 °
szerokość działki
15.55 m
Liczba pokoi
5
Powierzchnia zabudowy
45
kondygnacje
parterowe
garaż
bez garażu
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
262.65 m³
dostępne odbicie lustrzane
Nie
Pow. użytkowa
36.02 m²
długość działki
16 m

Opis projektu

BELO HORIZONTE - dom letniskowyZobacz BELO HORIZONTE jako kuchnię letnią.Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego? Projekt dostępny w 4 wariantach aranżacji wnętrzaMarzysz o domu letniskowym w zacisznej wypoczynkowej miejscowości? Może Belo Horizonte to projekt, którego szukasz? Salon z aneksem kuchennym, część sypialna, łazienka, garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze tworzą dopasowaną do Twoich potrzeb przestrzeń do wypoczynku i cieszenia się życiem.Oczywiście w zależności od potrzeby (np. gdy powiększy Ci się rodzina) możesz go modyfikować już po wybudowaniu.   Dwuspadowy dach sprawia, że ten dom letniskowy sprawdzi się zarówno nad morzem, jak i w górach. To wymarzone rozwiązanie dla par i rodzin a także Inwestorów chcących prowadzić działalność turystyczną, i oferować wynajem tego typu obiektów.Wariant A - dla dwojgaSkłada się na niego salon z aneksem kuchennym, częścią sypialną i garderobą na wschodniej stonie, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym na zachodniej. Punktem centralnym domku jest kominek usytuowany w salonie, znajdująca się tam sofa może być oczywiście rozkładana. Przestrzeń w tym wariancie zagospodarowana jest tak, jakby przeznaczona była minimum dla dwojga osób.Wariant B - dla ceniących funkcjonalność i ład wewnątrz i na zewnątrzPomieszczenie pomocnicze uzyskane kosztem garderoby sprawia, że nie ma potrzeby magazynowania żywności wyłącznie w półotwartej kuchni. Pomieszczenie gospodarcze z wejściem od zewnątrz pozwoli na przechowywanie narzędzi oraz przydatnych przedmiotów pod dachem. Ten wariant jest idealny dla działkowiczów i lubiących pracę w ogrodzie. Wariant C - dla 2 + Kosztem garderoby powiększona została część sypialna, do której można dodać przepierzenie oddzielające część przeznaczoną np. dla rodziców i część dla dzieci. Aby pomieścić większą ich liczbę można wstawić łóżko piętrowe, do wykorzystania jest też salon.Wariant D -  5+W tej opcji uzyskujemy największą przestrzeń sypialną, przy piętrowych łóżkach może to być nawet 8 osób na 14 m2. Powiększony salon sprzyja integracji.Jest to świetne rozwiązanie dla inwestorów chcących z BELO HORIZONTE zrobić domek letniskowy pod wynajem lub dedykowany większym rodzinom.  Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Rzuty

Rzut parteru - WARIANT B
3. Garderoba
2.37
4. Łazienka
1.33
1. Salon z aneksem kuchennym
17.75
2. Część sypialniana
7.95
6. Pomieszczenie pomocnicze
2.98
7. Taras
31.2
5. Pomieszczenie gospodarcze
3.35
Rzut parteru - WARIANT A
5. Pomieszczenie gospodarcze
2.98
2. Część sypialniana
6.68
3. Garderoba
3.08
1. Salon z aneksem kuchennym
19.93
6. Taras
31.55
4. Łazienka
3.35
Rzut parteru - WARIANT C
1. Salon z aneksem kuchennym
18.84
2. Część sypialniana
11.4
3. Łazienka
3.5
4. Pomieszczenie gospodarcze
3.07
5. Taras
31.5
Rzut parteru - WARIANT D
1. Salon z aneksem kuchennym
15.75
2. Część sypialniana
14.3
3. Łazienka
3.5
4. Pomieszczenie gospodarcze
3.07
5. Taras
31.5

O autorze projektu BELO HORIZONTE dom letniskowy

Kategoria: Pozostałe projekty
Pracownia: PRO ARTE
2 100 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: niedostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu BELO HORIZONTE dom letniskowy

Zapytaj pytanie o projekt BELO HORIZONTE dom letniskowy

Oceny i komentarze

2018-03-30

WOW!!!!! Taki domek w amerykańskim stylu. Taras jest niesamowity i duży naprawdę, po prostu idealny. Przecież po to kupuje się domki letniskowe, żeby spędzać duże czasu na swieżym powietrzu na działce. Super jest tez to, zę można wybrać sobie wygląd wnetzra bo jetsg kilka opcji i wsyztsko da się dopasować, naprawdę wszystko premyslane w 100 procentach. super propozycja od Archido!

Napisz swoją opinię