Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

S13 Stajnia dla koni - 4 boksy

  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
121.31 m²
wysokość
6.32 m
kąt dachu
35 °
szerokość działki
18.35 m
Liczba pokoi
8
Powierzchnia zabudowy
138.66
kondygnacje
parterowe
garaż
bez garażu
dach
dach wielospadowy
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
775 m³
dostępne odbicie lustrzane
Nie
Pow. użytkowa
121.31 m²
długość działki
25.37 m

Opis projektu

W tym projekcie bez wątpienia zakochają się osoby potrzebujące zarówno stajni, jak i garażu. Wyjątkowo przestronny, dwustanowiskowy garaż o powierzchni 44m2, stwarza wiele możliwości zagospodarowania powierzchni, jaka pozostaje po zaparkowaniu samochodów – można urządzić tam schowek lub kącik dla majsterkowicza. Druga część budynku została natomiast podporządkowana koniom i ich potrzebom. Przewidziano tutaj cztery wygodne boksy, z których każdy posiada dwa wyjścia – jedno do obszernej i funkcjonalnej komunikacji, drugie – bezpośrednio na zewnątrz. Ponadto przewidziano także osobne pomieszczenie na paszę dla zwierząt oraz siodlarnię stanowiącą swojego rodzaju łącznik – można stąd bowiem przejść do łazienki albo wyjść z budynku na przytulny ganeczek. Czy ten projekt będzie dla Ciebie satysfakcjonującym rozwiązaniem? Jeżeli nie, zapraszamy do analizy kolejnych projektów.Projekt stajni dla koni. Projekt stajni składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.Projekt posiada poddasze użytkowe (skład na siano i słomę) 22.95m2.Kochasz konie? Zapraszamy do serwisu ogłoszeniowego i forum najnowszych. Zobacz najnowsze ogłoszenia.

Rzuty

7. Łazienka
4.33
8. Paszalnia
7.01
9. Garaż
44
3. Boks
10.5
4. Boks
10.5
5. Boks
10.5
6. Siodlarnia
7.03
1. Komunikacja
16.94
2. Boks
10.5

O autorze projektu S13 Stajnia dla koni - 4 boksy

Kategoria: Pozostałe projekty
Pracownia: PRO ARTE
2 200 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: niedostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu S13 Stajnia dla koni - 4 boksy

Zapytaj pytanie o projekt S13 Stajnia dla koni - 4 boksy

Oceny i komentarze

2018-04-29

Fajnie, zę oprócz boksów dla koni udało się wygospodarować dodatkowe garażei akies pomieszczenia gospodarcze. Na takie pomieszczenia zawsze brakuje miejsca. Poza tym budynek nie wygląda jak typowa stajnia ale naprawdę desigenrski, ładny budynek. Świetny projekt Archido!

Napisz swoją opinię