Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Pandora

Lustrzane odbicie
  • Nowy

Dane techniczne

wysokość
6,98 m
Powierzchnia zabudowy
236,83
kondygnacje
parterowe
garaż
z garażem
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
dostępne odbicie lustrzane
Tak
Pow. użytkowa
135,05 m²
Powierzchnia całkowita
461,78
Powierzchnia dachu
365,11 m²
Długość działki
25,34
Kubatura
1 163,18
Szerokość działki
24,84
Kąt dachu
35

Opis projektu

Duży, luksusowy dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Do środka dostajemy się przez wiatrołap, z którego jest dostęp do dużego, dwustanowiskowego garażu. Bezpośrednio z wiatrołapu wchodzimy do ogromnego salonu, w którym wydzielono strefę wypoczynkową, a także miejsce na długi, rodzinny stół, przy którym spożywanie posiłków będzie prawdziwą przyjemnością, a wysokie okna tarasowe zapewnią maksimum oświetlenia o każdej porze roku.

Pokój dzienny połączony jest z otwartą kuchnią, w pobliżu której znalazła się praktyczna spiżarnia.

Pozostała część domu to typowa strefa nocna, ogromną zaletą jest to, że główna sypialnia znajduje się z jednej strony budynku, a pozostałe pokoje znalazły się w jego drugiej części. Sypialnia rodziców posiada własną, odrębną garderobę i dużą łazienkę. Z pokoju wyjdziemy bezpośrednio na ogród poprzez zadaszony taras. Poza pokojami w drugiej części budynku, do dyspozycji mieszkańców jest jeszcze łazienka, pralnia i toaleta. Są tutaj także schody prowadzące na poddasze nieużytkowe. W ten sposób uzyskujemy dostęp do dużej, dodatkowej powierzchni, którą można przeznaczyć na strych, pokój hobby, pracownię, studio lub dodatkowe pokoje mieszkalne. Rodzaj stropu umożliwią dowolną aranżację tej przestrzeni, z doprojektowaniem dodatkowej łazienki włącznie.

W dużej kotłowni, do której dostaniemy się bezpośrednio z garażu, zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: GAZOWE oraz na PALIWO STAŁE. Dzięki takiemu zabiegowi, projektu nie trzeba przerabiać, inwestor sam decyduje, który rodzaj ogrzewania zastosuje w swoim domu - dokumentacja zawiera schematy i rozwinięcia instalacji c.o. i elektrycznych dla obydwu rozwiązań.

W budynku zaprojektowano wentylację grawitacyjną oraz, jako alternatywę, wentylację mechaniczną z rekuperacją. Dom powstał w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego, z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

Uwaga! Dokumentacja Projektowa nie zawiera elementów małej architektury takich jak: donice, podesty, altany, grille ogrodowe, murki, pergole, a także innych elementów wizualizacji, takich jak: garaże i wiaty wolnostojące, drogi, podjazdy, ogrodzenia, baseny itp.

Rzuty

Parter
1.1 Wiatrołap
3,90m²
1.2 Spiżarnia
1,50m²
1.3 Kuchnia
10,25m²
1.4 Salon z jadalnią
38,50m²
1.5 Łazienka
6,80m²
1.6 Garderoba
4,05m²
1.7 Pokój
14,15m²
1.8 Komunikacja
11,50m²
1.9 WC
2,30m²
1.10 Pralnia
3,00m²
1.11 Pokój
12,15m²
1.12 Pokój
13,45m²
1.13 Łazienka
6,30m²
1.14 Kotłownia
7,20m²
1.15 Garaż
36,10m²
Strych ( do aranżacji )
2.1 Komunikacja
1,20m²
2.2 Strych
52,04m²

Elewacje

Sytuacja

Przekrój

O autorze projektu Pandora

Kategoria: Projekty domów
Pracownia: ARCHIPORTAL
3 550 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: dostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu Pandora

Wersja projektu:

Zapytaj pytanie o projekt Pandora

Wersja projektu:

Oceny i komentarze

Napisz swoją opinię