Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tamara Modern G2

Lustrzane odbicie

Dane techniczne

wysokość
7,15 m
Powierzchnia zabudowy
191,81
kondygnacje
parterowe
garaż
z garażem
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
dostępne odbicie lustrzane
Tak
Pow. użytkowa
116,58 m²
Powierzchnia całkowita
381,39
Powierzchnia dachu
293,06 m²
Długość działki
26,84
Kubatura
981,54
Szerokość działki
19,39
Kąt dachu
35

Opis projektu

Dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza. Budynek ma klasyczną prostą formę i nieskomplikowany dach, co korzystnie wpływa na oszczędności związane z jego budową oraz późniejszą eksploatacją. Elementy drewniane na elewacji zapewniają mu nowoczesny wygląd, a zadaszony taras z pewnością będzie miejscem odpoczynku i relaksu. W ciągu dnia domownicy mają do dyspozycji duży, dobrze oświetlony salon, połączony z jadalnią. Z pokoju dziennego do ogrodu możemy dostać się przez duże drzwi tarasowe, jak również przez drzwi z boku budynku. Jadalnia płynnie przechodzi w kuchnię, którą po dostawieniu ścianki można przekształcić w zamknięte pomieszczenie. Nie zapomniano również o praktycznej spiżarni i dodatkowej toalecie, dostępnej z wiatrołapu. Część nocna to trzy ustawne pokoje oraz łazienka z miejscem na wannę i prysznic. Do dwustanowiskowego garażu dostajemy się przez pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić rolę pralni. Za garażem znajduje się duża kotłownia z wyjściem na zewnątrz. W domu zaprojektowano dwa rodzaje ogrzewania: GAZOWE oraz na PALIWO STAŁE. Od przyszłego inwestora zależy, które z nich wykorzysta w swoim domu. Prawdziwą zaletą są jednak schody zaprojektowane w korytarzu. Bez rezygnowania z któregokolwiek z pomieszczeń mamy wygodny dostęp na poddasze, które może pełnić rolę strychu, pokoju hobby, pracowni lub dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu inwestor ma możliwość adaptacji poddasza w późniejszym okresie bez utraty komfortu mieszkania na parterze.

W domu zaprojektowano wentylację grawitacyjną oraz, jako alternatywę, wentylację mechaniczną z rekuperacją. Budynek zaprojektowano w oparciu o najnowsze przepisy prawa budowlanego, z dużą dbałością o jego wpływ na środowisko naturalne.

Uwaga! Dokumentacja Projektowa nie zawiera elementów małej architektury takich jak: donice, podesty, altany, grille ogrodowe, murki, pergole, a także innych elementów wizualizacji, takich jak: garaże i wiaty wolnostojące, drogi, podjazdy, ogrodzenia, baseny itp.

Rzuty

Parter
1.1 Wiatrołap
5,07m²
1.2 Komunikacja
11,45m²
1.3 WC
1,67m²
1.4 Spiżarnia
2,18m²
1.5 Kuchnia
9,94m²
1.6 Salon z jadalnią
31,11m²
1.7 Pokój
12,37m²
1.8 Pokój
11,02m²
1.9 Pralnia
4,13m²
1.10 Pokój
10,54m²
1.11 Łazienka
5,05m²
1.12 Kotłownia
12,05m²
1.13 Garaż
32,26m²
Strych ( do aranżacji )
2.1 Komunikacja
1,08m²
2.2 Strych
45,34m²

Elewacje

Sytuacja

Przekrój

O autorze projektu Tamara Modern G2

Kategoria: Projekty domów
Pracownia: ARCHIPORTAL
3 150 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: dostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu Tamara Modern G2

Wersja projektu:

Zapytaj pytanie o projekt Tamara Modern G2

Wersja projektu:

Oceny i komentarze

Napisz swoją opinię