Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Agrobisp

Pracownia projektowa Agrobisp specjalizuje się nie tylko w projektach domów jednorodzinnych, ale także zajmuje się tworzeniem budynków gospodarczych i tych typowo rolniczych. Firmę doceniają zarówno klienci w kraju, jak i poza jego granicami. Realizacje projektów tej pracowni bowiem można podziwiać nie tylko w Polsce, ale także w Europie i Afryce. W przypadku domów łączą tradycję polskiego budownictwa z nowoczesnością i obowiązującymi trendami. Wszystkie projekty wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność, pomysłowość i estetyka wykonania.

Wysokiej klasy specjaliści pracujący nad projektami, to zarówno ludzie z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodzi z oryginalnymi i nowatorskimi pomysłami. Takie właśnie połączenie skutkuje szerokim wachlarzem rozwiązań i produktów, pozwalającym dopasować się do wielu inwestorów, a także ich potrzeb, możliwości finansowych i oczekiwań. Pracownicy posługują się najnowszymi technologiami, specjalistycznym oprogramowaniem, by stworzyć idealne miejsce do życia dla inwestorów. Do gotowych projektów z powodzeniem można wprowadzić niezbędne zmiany i zaadaptować je do uwarunkowań działki czy terenu. Każdy projekt zawiera potrzebną, pełną dokumentację. Architekci pracowni projektowej Agrobisp, wykonując swoją pracę z pełnym zaangażowaniem, doskonale uzmysławiają przyszłym inwestorom, że gotowe projekty również cechuje oryginalność, niebanalność oraz wychodzenie poza utarte schematy.

Każdy klient, myślący o budowie wymarzonego domu, ma w głowie ogólny plan i marzenia z nim związane. Dlatego biuro projektowe przygotowało różnorodną ofertę, a wśród niej do wyboru kategorie takie jak domy jednorodzinne zarówno przytulne budynki o stosunkowo niedużym metrażu małe i te większe, rozłożyste czy strzeliste, nowoczesne i te bardziej klasyczne, parterowe, piętrowe i z użytkowym poddaszem. Dostępne są również projekty gospodarczych budynków wolnostojących takich jak garaże o różnej powierzchni (jedno- lub dwustanowiskowe), a ponadto wszelkich zabudowań rolniczych.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Agrobisp, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22, gdzie można dokładnie zapoznać się z ofertą i w razie wątpliwości skorzystać z potrzebnej porady ekspertów.