Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Justynian Mały II

Lustrzane odbicie
  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
99.7 m²
wysokość
6.9 m
kąt dachu
30 °
szerokość działki
24.22 m
Liczba pokoi
3
Powierzchnia zabudowy
168.5
kondygnacje
parterowe
garaż
z garażem 1 st.
dach
dach dwuspadowy
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
377.3 m³
dostępne odbicie lustrzane
Tak
Pow. użytkowa
99.7 m²
długość działki
19.39 m
Liczba łazienek
2
Powierzchnia dachu
242.2 m²

Opis projektu

Projekt małego, parterowego domu z garażem, przewidziany dla 4-osobowej rodziny. Plan domu podzielony jest zasadniczo na dwie strefy. Dzienna to salon połączony z jadalnią oraz kuchnia. Część prywatna to trzy sypialnie i wspólna łazienka. Całości dopełniają: spiżarnia, garderoba, osobna toaleta, pomieszczenie gosp. oraz garaż. Projekt dostępny w wersji bez garażu: Justynian Mały oraz w wersjach o większej powierzchni użytkowej: bez garażu - Justynian oraz z garażem jednostanowiskowym - Justynian II.

Rzuty

Parter
1/1 wiatrołap
3.8
1/2 hall
8.3
1/3 spiżarnia
1.8
1/4 kuchnia
8.8
1/5 pok. dzienny + jadalnia
23.8
1/6 łazienka
2.1
1/7 garderoba
3.2
1/8 pokój
12.4
1/9 pokój
13.6
1/10 pom. gosp.
5.1
1/11 pokój
11.9
1/12 łazienka
4.9
1/13 garaż
22.8

Elewacje

Sytuacja

Przekrój

O autorze projektu Justynian Mały II

2 667 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: dostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu Justynian Mały II

Wersja projektu:

Zapytaj pytanie o projekt Justynian Mały II

Wersja projektu:

Oceny i komentarze

2019-12-22

to jest chba półwysep na nie wyspa, ale tez mega praktyczne i mega ładnie wyglądające. Mnie się tez podoba, tylko na to chyba potrzeba trochę miejsca, zęby to zrobić, bo jk ktoś się musi ograniczać z meijscem na szafki to lepiej zrobić ełne szafki z blatem i wtedy jest dwa w jednym – miejsce d pracy i schowki. Polecam poczytać Archido i artykuł o aranżacji małych wnętrz – tam kilka informacji co zrobić i jak zagospodarowąc kiedy nie mamy dużej za bardz przestrzeni

2019-12-12

fana wyspa, a własciie nie do końca wyspa ale coś w ten deseń, t zawse jakiś dodatkowy blat, jak się postawi wysokie krzesełka barowe to nawet może to nam służyć jako wygodne meisjce do siedzenia ze znajomymi i sączenia drinka. Fajna sprawa, to jest chyba najmocniejszy zdecydowanie punkt projektu gotowego o nazwie Justynian Mały z Archido.pozdrawiam

2019-06-18

podobają mi się wykończenia –ładne i jasne, bo takie ciemne domy mi się nie podoają. Plus za to, ze w takim niedużym domku jak Justynian Mały II jest tez garaż jednostanowiskowy, a właściwie taka dobudówka jako garaz. Często w takich małych domkach, które maja poniżej 100 m kw zapomina się o garażu, albo rezygnuje dla oszczędności, wiadomo coś kostzem czesgos, ale garaż serio się przydaje! Nie wyobrażam sobie go nie mieć.

Napisz swoją opinię