Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Malachit Polo

Lustrzane odbicie
  • Tylko online

Dane techniczne

powierzchnia
105.4 m²
kąt dachu
40 °
szerokość działki
19.4 m
Liczba pokoi
5
Powierzchnia zabudowy
89.6
kondygnacje
parterowe
garaż
bez garażu
dach
dach dwuspadowy
konstrukcja
murowane
zabudowa
domy wolnostojące
piwnica
bez piwnicy
kubatura
610.5 m³
dostępne odbicie lustrzane
Tak
Pow. użytkowa
105.4 m²
długość działki
18.4 m
Liczba łazienek
2
Pow. netto
137.9
Powierzchnia całkowita
204.7
Powierzchnia dachu
158.6 m²

Opis projektu

Malachit Polo to projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem z grupy najbardziej ekonomicznych w realizacji koncepcji o powierzchni ok. 105m2 bez garażu. Tak jak zbliżone: Pączek, Kuklik i Sambor ma energooszczędny, prostokątny rzut i dwuspadowy dach z kalenicą równoległą do drogi dojazdowej. Układ kompletnego mieszkania na parterze (dodatkowy pokój przy salonie + łazienka) i kolejnych czterech pokoi na poddaszu ułatwia etapowanie budowy. Schemat konstrukcyjny jest nieskomplikowany i czytelnie rozdziela funkcje mieszkania dwoma poprzecznymi ścianami nośnymi. Detal podcienia frontowego z przedłużonego okapu na słupkach jest charakterystyczny dla wszystkich wariantów Malachita. Domy te proponują otwartą, nowoczesną strefę dzienną, a na poddaszu kolejną, większą łazienkę. W wersji Polo wzbogacono bryłę dodając nad wejściem trójkątną lukarnę, a w ścianie bocznej ryzalit z jadalnią na oktagonalnym zarysie, podpierający jeden z dwóch balkonów. Rozkład mieszkania i ten detal projektu domu Malachit Polo przypomina rozwiązania nieco większego projektu Sonia z garażem w piwnicy, który oferuje jednak tylko trzy, choć większe, pokoje na poddaszu.

Rzuty

parter
1 pokój dzienny
24.4
2 pokój
11.0
3 kuchnia
9.4
4 przedpokój
6.4
5 schowek
5.2
6 kotłownia
4.5
7 łazienka
4.5
8 klatka schodowa
3.4
9 wiatrołap
3.2
poddasze
1 sypialnia
13.4
2 pokój
9.5
3 pokój
8.4
4 pokój
5.9
5 łazienka
4.8
6 przedpokój
4.7
7 klatka schodowa
3.4

Elewacje

Sytuacja

O autorze projektu Malachit Polo

Kategoria: Projekty domów
Pracownia: Archeton
3 040 zł

Tylko u nas możesz negocjować cenę!
Skorzystaj z tej możliwości.

Lustrzane odbicie: dostępne.

Masz dodatkowe pytania?
Zadzwoń lub zamów rozmowę.

Zamów rozmowę

Pomożemy Ci dopasować do twoich potrzeb mymarzony projekt, wpisz swój numer telefonu nasz konsultant oddzwoni.

Negocjuj cenę projektu Malachit Polo

Wersja projektu:

Zapytaj pytanie o projekt Malachit Polo

Wersja projektu:

Oceny i komentarze

2019-06-23

Dobrze zaprojektowany dom w tradycyjnej technologii, dla mnie jest prawie idealny! jedyne czego mi brakuje to garażu. Ktoś może polecić mi podobny projekt ale z garażem? Mamy z żoną dwa auta i jakiś dwustanowiskowy, wkomponowany już w bryłe byłby dla nas najlepszą opcją.

2019-06-23

Dobrze zaprojektowany dom w tradycyjnej technologii, dla mnie jest prawie idealny! jedyne czego mi brakuje to garażu. Ktoś może polecić mi podobny projekt ale z garażem? Mamy z żoną dwa auta i jakiś dwustanowiskowy, wkomponowany już w bryłe byłby dla nas najlepszą opcją.

2018-11-29

dach

Prosty, dwuspadowy dach. Nie wiecie może jaki jest koszt pokrycia dachowego dla takiego domku? Mam dom podobnej wielkości i zastanawiam się jak to wyliczyć? Czy jeżeli wezmę ekipę do pokrycia dachu to wtedy to wyliczenie tych kosztów jest dodatkowo płatne?

2018-02-23

KOSZTYBUDOWY

Ładna kolorystyka tego domku, bardzo tradycyjna. W zakładce dane techniczne podali Państwo koszt budowy do stanu surowego zamkniętego, a czy jest możliwość sprawdzenia i wyliczenia kosztów pod klucz, w sensie mniej więcej z wyposażeniem i wykończeniami? Poszukujemy czegoś malutkiego i niedrogiego…Proszę o jakakolwiek odpowiedź czytelników Archido.

Napisz swoją opinię