- Tylko online
Masz pytania? Chciałbyś negocjować cenę
Zadzwoń! 577 575 011
Wariant ze stropem żelbetowym nad piętrem. Pracownia dysponuje też projektem Topaz w odbiciu lustrzanym oraz innymi wersjami: projekt domu Topaz, projekt domu Topaz 2, projekt domu Topaz 3.
A mnie przyciągnął właśnie ten dach! W końcu Oliwka, nazwa zobowiązuje :) Archido ma spory wybór, ale kolorowe dachy to jednak nieczęsty widok. A od razu dom robi się ciekawszy i „żywszy”.
Nie odpowiada mi do końca zielony dach. W sumie pierwszy raz taki widze, dach w takimkolorze. Czy da się go jakos zmienić czy lepiej szukac po prostu innego projektu na Archido? Czy zmiana koloru dachu podnosi koszty projektu?

Interesuje mnie ten projekt. Moje pytanie dotyczy strychu. Co konkretnie można na nim zorganizować. Czy wchodzą w gre pokoje? Ile mogłoby ich być i czy na pewno nie będą za niskie? Liczę na rady kogoś z Archido, bo to specjaliści od takich spraw.