Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Polubione projekty0
()
Przepraszam!
Nie znaleziono danych. Dodaj do ulubionych pierwszy.
DOMENA 113 B to rezydencja parterowa z dziedzińcem, dedykowana dla rodziny 4-5 osobowej. Wchodząc do domu mamy dostęp do garażu, części dziennej i nocnej budynku, a w razie potrzeby także poddasza zaadaptowanego na cele mieszkalne.
Dom zachwyca reprezentacyjnym holem z widokiem na przytulną, osłoniętą z trzech stron strefę wypoczynku w ogrodzie. W części dziennej znajduje się obszerny salon z zadaszonym tarasem, jadalnia, przestronna kuchnia ze spiżarnią i toaletą. W intymnej strefie nocnej zlokalizowano główną sypialnię z własną łazienką i garderobą oraz wyjściem na taras, dwa pokoje, łazienkę oraz pralnię. Układ funkcjonalny budynku dopełnia duży, dwustanowiskowy garaż z przejściem do pomieszczenia gospodarczego z praktycznym wyjściem do ogrodu.