Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy MG Projekt

Pracownia istnieje od 1998 roku. Projektanci początkowo zajmowali się obiektami przemysłowymi i biurowymi. Z czasem realizowali indywidualne wizje inwestorów prywatnych, a w 2000 roku światło dzienne ujrzały pierwsze gotowe projekty domów: „Sosenka” i „Jak marzenie”. Pierwszy z projektów to maleńki domek o powierzchni użytkowej 53 m2, drugi nieco większy,parterowy dla 4-5 osobowej rodziny. Ale to właśnie one zapoczątkowały sukces tak znanej i lubianej dziś pracowni. Dziś projektanci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom inwestorów i ciągle doskonalą swoje dzieła. Systematyczną metamorfozę przechodzi np. popularny projekt „Kasjopea”, który właśnie doczekał się swojej szóstej wersji. MG Projekt ma w ofercie prawie 300 projektów.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni MG Projekt, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.Archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22.