Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów wg dostawcy Dom Dla Ciebie

Historia tej pracowni zaczyna się w 2000 roku, kiedy to pod nazwą Archimaat pojawiła się na rynku. W 2007 roku zmieniła nazwę na Archeco sp. z o.o. Obecnie działa jako Galeria projektów Dom dla Ciebie i stała się rozpoznawalną marką na polskim rynku, specjalizującą się w projektach gotowych domów jednorodzinnych i garaży. Od pierwszej propozycji o nazwie „Bartosz”, pracownia zdobyła sobie uznanie i sympatię inwestorów na terenie całego kraju. Od tej pory, oferta ciągle się powiększa i zaskakuje klientów nowatorskimi pomysłami i przede wszystkim autorskimi projektami. Obecna oferta to już ponad 1000 projektów wraz z ich wariantami.

Głównym celem projektantów pracowni Dom dla Ciebie jest tworzenie z myślą o przyszłych użytkownikach budynków. Dlatego też ich projekty domów jednorodzinnych są zawsze dopasowane do potrzeb klientów, ich wymagań, zamysłu i oczekiwań wobec swoich wymarzonych czterech kątów. Domy są projektowane w taki sposób, by były ekonomiczne zarówno w budowie, jak i użytkowaniu i dopasowane do krajowego rynku i jego realiów. Najważniejsza bowiem dla pracowni projektowej jest satysfakcja inwestorów i zadowolenie z wysokiej jakości usług. Sami projektanci mówią o dążeniu do najwyższych standardów pracy, jej organizacji, a także samych produktów. Biuro działa w oparciu o aktualne przepisy prawne i posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i ubezpieczenia do tworzenia projektów. Galeria projektów Dom dla Ciebie prezentuje swoje domy na łamach ogólnopolskich wydawnictw oraz własnych katalogów.

Możecie Państwo wybierać spośród różnorodnych kategorii gotowych projektów domów jednorodzinnych. Z pewnością każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Dostępne są domy o różnych metrażach (niewielkie domki o powierzchni do 120 m kw, średnie do 160 m kw i te naprawdę przestronne do 300 m kw), różnej stylistyce (nowoczesne lub tradycyjne budynki, a także wille miejskie i rezydencje), zarówno jedno- jak i dwukondygnacyjne (parterowe, piętrowe z użytkowym poddaszem). Dobrać można również kształt dachu (dwuspadowy, wielospadowy, płaski) i w razie potrzeby garaż (domy bez garażu, z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, z wiatą garażową lub z wiatą i garażem równocześnie). Projekty są przystosowane do różnego rodzaju zabudowy (wolnostojące, bliźniacze, do zbliźniaczenia, szeregowe). Osobną kategorię stanowią domy ECO i dwupokoleniowe, Mieszkanie dla Młodych oraz domy tanie w budowie dla inwestorów, którzy nie mogą pozwolić sobie na duży wydatek. W ofercie są przewidziane ponadto projekty garaży i wiat.

W województwie łódzkim, największy wybór projektów gotowych naszego partnera pracowni Dom dla Ciebie, mogą Państwo obejrzeć i zamówić na www.archido.pl Zapraszamy także do punktu w Łasku przy ul. Żeromskiego 22. Nasi pracownicy zawsze służą niezbędną poradą i pomagają wybrać odpowiedni projekt z oferty, który sprosta oczekiwaniom klienta, a także jego możliwościom finansowym.